Автономна система водопостачання. »

Автономне водопостачання

Сьогодні вже ні кого не здивуєш, наявністю водопостачання в заміському будинку. Воно й зрозуміло, приїжджаючи з міста, люди, що звикли до зручностей благоустрою, не бажають миритися з відсутністю цих зручностей. Так само сучасна побутова техніка (пральна, посудомийна машини) потребують наявності води.

Підключення до централізованого водопостачання вирішує проблему наявності водопостачання, але що робити, якщо до найближчої водопровідної лінії відстань дуже велика або її просто немає поблизу. У цьому випадку необхідно пристрій системи автономного водопостачання.

Для влаштування системи автономного водопостачання необхідно наявність автономного джерела питної води (колодязя, свердловини або каптажних камери).

Система

Автономна система водопостачання.

Одоснабженія включає в себе: насосну установку, введення, водонапірні бак, стояки, розвідних мережа, підводки до санітарних приладів, водорозбірну, змішувальну, запірну і регулюючу арматуру.
Роботи з проектування і влаштування автономної системи водопостачання бажано проводити на стаді

Автономна система водопостачання.

Будівництва заміського будинку. Залучити до цієї роботи необхідно досвідчених фахівців, які допоможуть розрахувати і підібрати обладнання.

Читайте також:

Монтаж станції ТОПАС з насосом
Тротуарна плитка на садовій ділянці
Індивідуальний проект заміського будинку
Куди поставити біотуалет на дачі?

Читайте на нашому сайтi: