Обираючи матеріали для ремонту дитячих кімнат, батьки з особливою відповідальністю підходять до цього питання. Адже немає нічого важливішого за безпеку і здоров`я власної дитини. Тож, враховуючи побажання багатьох споживачів,  котрі мають дітей, компанія «Снєжка-Україна», відомий виробник ЛФМ в Україні, вивела на український ринок нову гіпоалергічну фарбу для дитячих кімнат – Śnieżka KIDS.

snegka-1

Śnieżka KIDS – це водоемульсійна фарба, виготовлена на водній основі з ретельно підібраними екологічними складниками, завдяки цьому виріб під час нанесення та пофарбоване покриття після висихання не виділяють шкідливі речовини. Про те, що Śnieżka KIDS є екологічно чистою, підтверджує відповідний сертифікат UA 08.002.337, тому упаковку фарби марковано знаком «Зелений журавлик».

Така позначка на тарі інформує споживача, що виріб відповідає екологічним критеріям згідно із вимогами міжнародного стандарту ISO 14024. Крім того, фарба пройшла відповідні лабораторні дослідження алергенних властивостей у науково- дослідному «Центрі профілактичної і клінічної токсикології» у м. Львові. Висновки, здійсненої експертизи, підтверджують, що фарба Śnieżka KIDS не викликає алергічних реакцій, тому її можна впевнено використовувати у приміщеннях, де мешкають діти з підвищеною чутливістю організму. Тож виробник рекомендує виріб для фарбування стін і стель дитячих кімнат і різних приміщень, в яких перебувають діти.

snegka-2

Варто зазначити, що фарба має чимало відмінних технічних параметрів, зокрема її легко наносити, вона не хляпає під час нанесення, має ощадний розхід – 10 м²/кг і відмінну покривну здатність. Діти – це маленькі непосиди, дотепні фантазери, які бавлячись, прикрашають своїми «творчими роботами» усі підручні матеріали, в тому числі і поверхні стін, тому виробник фарби «Снєжка-Україна» потурбувався про те, аби пофарбоване покриття можна було легко очищати від забруднень і дитячих «творчих шедеврів». Адже згідно із нормами ДСТУ EN 13300 Śnieżka KIDS має 2-й клас стійкості до миття.

Щоб інтер`єрний простір став справжнім кольоровим всесвітом радості і цікавих забав, слід оздобити його у барви, що допомагатимуть малечі краще розвиватися. Колористичні рішення для дизайну дитячої  кімнати можна обрати за системою Sniezka Colour System згідно з каталогом Śnieżka NCS Cascade, і відповідно, затонувати фарбу Śnieżka KIDS в один із 518 запропонованих відтінків.

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,

вул. Привокзальна, 1а

Тел.: +38 (03259) 60-161

e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Читайте на нашому сайтi: