»Будинки з бруса. Особливості будівництва дерев’яних зрубів.

Будинки з бруса. Особливості будівництва дерев'яних зрубів.

Є маса переваг у такого природного будівельного матеріалу, як дерево. До основних відмінностей зрубів можна віднести їх вишуканий вигляд, чисте повітря приміщень і чудову теплоізоляцію. Зруби все частіше і частіше стали зводити в якості заміських особняків, завдяки їх вишуканості і краси. Будівництво дерев’яних будинків стає пріоритетним напрямком діяльності більшості компаній, що займаються будівництвом, через збільшення числа замовників на зруби будинків. За бажанням клієнта компанії можуть виготовити проект дерев’яного будинку або оциліндрованного колоди, а так само каркасні будинки. Характеристики дерев’яних матеріалів різні і варто уважно придивитися до кожного окремо. Зовнішній вигляд котеджу визначається багато в чому видом перевагу древоматеріала. Переваги і недоліки, якими володіють зруби будинків з оциліндрованих колод. Спочатку розглянемо характеристики, які мають зруби і не мають інші дерев’яні будинки. Давньоруські майстри, повинні були докласти багато зусиль, щоб добитися гладкості колод, зараз це роблять машини, а значить, будівництво дерев’яних будинків стає менш трудомістким.

Завдяки бездоганності одержуваних заготовок, що мають розбіг в діаметрі від 2х до 4х міліметрів, кінцева збірка значно полегшується. Заміський котедж, зводиться за пару місяців і при цьому, дуже естетичний. Невисока ціна на зруби будинків та їх цікава зовнішність перевели цей вид будівель в розряд топових. Тепер розглянемо недоліки, які мають дерев’яні будинки з оциліндрованих колод. Акуратний і естетичний вигляд оциліндрованих колод позбавляє від необхідності робити зовнішню обробку стін, коли будуються зруби будинків. Величезним недоліком може вважатися неможливість зовнішнього утеплення, коли виконується будівництво зрубів з оциліндрованих колод. Люди, які беруться за будівництво зрубів, повинні відповідально поставитися до цієї проблеми і прокласти межвенцовий утеплювальний матеріал. А значить ні за яких умов не варто доручати будівництво зрубів непрофесіоналам. Тепер будемо оцінювати достоїнства і недоліки, які мають каркасні дерев’яні будинки.

Каркасне будівництво дерев’яних будинків дуже економно, що можна помітити вже при заливці фундаменту. За рахунок легкості конструкції, дерев’яні будинки каркасного типу можна сміливо будувати на «слабкому» грунті і не переживати про стійкість. Якщо хочеться вибудувати щось незвичайне і не витратити багато грошей, то каркасні дерев’яні будинки дуже підходяще рішення. Якщо є необхідність плитка або вагонка може виступити не тільки прикрасою, але і відмінним утеплювачем. До недоліків, якими володіють каркасні дерев’яні будинки, можна приписати товщину їхніх стін і як наслідок звукопроникність. Щити, які купуються не можливо побачити зсередини і оцінити їх стійкість до води і теплоізоляцію. Так само у Вас не вийде збудувати будинок в декілька поверхів на основі каркаса. Житлову площу є можливість розширити виключно за допомогою мансарди, це єдине рішення, рекомендоване професіонали.

Дерев’яні будинки з бруса – наступний метод дерев’яних будівель для заміських наділів. Перше, що потрібно відзначити в цій частині, це те, що добротність такого будинку з бруса повністю залежить від будівельного матеріалу. Технологія швидко розвивається і замовник може вибрати брус на свій розсуд, від звичайного або клеєного до профільованого. Звичайний брус використовують як найдешевший матеріал, для будови господарських будівель. Будинки побудовані з використанням профільованого бруса зустрічаються досить часто, через його невеликий ціни і гідної якості. Кращим матеріалом вважається брус клеєний, оскільки він володіє всіма якостями деревини, а от її недоліки в ньому виключені. Клеєний брус використовують ті, хто будує будинки з бруса на кілька десятиліть і хто має фінансами.

Будинки з бруса. Особливості будівництва дерев'яних зрубів.
Читайте на нашому сайтi: