Будиночки для котів

45082023_1Спеціально для домашніх улюбленців присвячується стаття, а саме для котів і кішок. Ну і для кошенят, якщо хочете. Якщо пригадати, коли ці домашні улюбленці були маленькими, то розумієш, як для них було цікаво стрибати й лазити по всіх меблів у квартирі. Тому, саме для цього пропоную використовувати котячий будиночок, де вони можуть точити кігті і спати.

Добре підійде будиночок з норою-коробкою і палицею для кігтів. Для тих, хто віддає перевагу швидкий варіант – це похід в магазин, а для тих, хто може зробити все сам, даю необхідний перелік матеріалів:

1. Лист фанери (товщина 8-10 мм)

2. Поліетиленова каналізаційна труба (діаметр 12 см)

3. Мотузка з натуральних волокон (товщина близько 1 см)

4. Кутки (близько 8 штук)

5. Клей (бажано без різкого запаху)

Будиночки для котів

6. Матеріал для оббивки (килимове покриття або поролон)

Для тих, у кого вдома паркет або масив, що б не псувати його дірками для кріплення, слід придбати фанерну плиту для заснування будиночка. Потім, необхідно приклеїти шматочки фетру під куточки підстави, що б можна було пересувати будиночок і не дряпати підлогу.

Дуже привабливо виглядає гамак для кішок, який вішається на радіатор опалення. Приблизно такий же можна змайструвати самому, використавши для цього стару сушарку для посуду. І не забудьте намостіть на неї м'яких матеріалів.

Будиночки для котів

Додаткова інформація: Вам потрібна пояснювальна записка по геології тоді вам до нас. Краще професора зроблять роботу будь-якої складності. Звертайтеся до професіоналів.


Читайте на нашому сайтi: