Підприємство «Снєжка-Україна» успішно працює на українському ринку понад 15 років і є лідером в галузі лакофарбового виробництва в Україні. Тож неодноразово засвідчувало свої високі позиції численними нагородами.

І ось компанія «Снєжка-Україна» стала одним із переможців конкурсу, отримавши диплом і статуетку в номінації «Краще підприємство Яворівщини». Урочиста церемонія нагородження відзнаками відбулася 07 вересня 2015 року у приміщенні Яворівської районної державної адміністрації.

unnamed (1)

Нагадаємо, що «Снєжка-Україна» – одне з підприємств міжнародної групи компаній «Śnieżka», що виготовляє в Україні водоемульсійні фарби, акрилові емалі, шпаклівки й інші лакофарбові матеріали. Одним з важливих і пріоритетних напрямків діяльності компанії є реалізація різних соціальних проектів та допомога об’єктам соціальної сфери, зокрема дошкільним установам, загальноосвітнім навчальним закладам та лікарням. Адже як виробник лакофарбових матеріалів підприємство прагне, аби в українських садочках, школах, медичних установах було зручно і комфортно навчатися і лікуватися. Також «Снєжка-Україна» підтримує соціально-культурний розвиток Яворівщини, сприяючи у проведенні різноманітних заходів з нагоди державних і релігійних свят. Крім того, підприємство є одним з найбільших роботодавців у Яворівському районі.

unnamed

«Нагорода «Краще підприємство Яворівщини» ще раз засвідчила, що діяльність компанії відіграє важливу роль у розвитку економіки Яворівського району, Львівської області і загалом України», – зазначає генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь.

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,

вул. Привокзальна, 1а

Тел.: +38 (03259) 60-161

e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Читайте на нашому сайтi: