Як вибрати склопакети для заміського будинку?

Заміський будинок надає незрівнянно більші можливості для фантазії, ніж типова квартира. Сюди ви можете встановити абсолютно будь-які за розміром, конфігурації і навіть кольором пластикові вікна. Нестандартні вікна і розкішні кольорові вітражі в котеджах сьогодні стали практично нормою.
Як встановити хороші склопакети і щодо ціни на пластикові вікна – як зробити оптимальний вибір?

Теплоізоляція і вітростійкість склопакетів

Враховуючи наш досить суворий клімат, найважливішою характеристикою пластикових вікон є теплоізоляція. У дерев’яному будинку краще встановити дуже теплі вікна, які мають велику кількість склопакетів, а от у будинку цегляному, утепленому, на теплоізоляції вікон пвх можна трохи заощадити.
У підсобних і нежитлових приміщеннях таких як тераса, баня, можна встановити більш економічні алюмінієві конструкції.
Якщо ваш будинок розташований на відкритому майданчику, де гуляють сильні вітри, необхідно подбати про встановлення вітростійких віконних конструкцій. Ну і, звичайно, якщо ви вирішили заощадити на будматеріалах для стін, варто встановити дуже добротні пластикові вікна, які зможуть захистити вас від вітру і морозів.

Вікна пвх в заміському будинку

Особливу атмосферу в заміському будинку здатні створити вітражі та кольорові вікна. Крім одноколірних вітражів і стекол, ми пропонуємо і комбіновані варіанти: наприклад, з одного боку склопакет синього кольору, а з іншого – виконаний в бежевих тонах. Це допомагає досягти гармонії в тому випадку, якщо інтер’єр і екстер’єр будинку розрізняються за кольором.
Ціни на пластикові вікна, досить різноманітні, в першу чергу їх формують кількість камер склопакету, якість профілю, фурнітура.

Для заміського будинку важливим нюансом при виборі віконних систем повинна бути їх стійкість до зламу, цей параметр вказує на наскільки довго ваша віконна система здатна протистояти спробам зламу (виключаючи випадки розбиття скла). Також можливі варіанти застосування броньованих склопакетів, їх ціна досить велика але вони надійно захищають ваш будинок. Незаперечним плюсом пластикових вікон є оптимальне співвідношення ціни та функціональності і якості, що робить їх надзвичайно популярними в останні десятиліття.

Читайте на нашому сайтi: