Декоративний ландшафт біля вашого дому

»Декоративний ландшафт біля вашого дому

Мрія будь-якого домовласника, мати у дворі своїх володінь доглянуту галявину, потопаючу в кольорах, де можна проводити теплі літні вечори разом з близькими, з келихом коньяку в руках. Така мрія дорого коштує і вимагає великого досвіду щодо створення ландшафту. Коли будинок вже готовий, здається, що з таким завданням можна легко впоратися. Але ні, повірте, в цьому тонкому питанні без фахівців не обійтися.

Перше, що вам знадобиться зробити, – розробити дизайн ландшафту в комп'ютерній програмі, з урахуванням геометрії вашої ділянки і різних тонкощів (нахил, вихід до води, якість землі). Після цього можна приступати до робіт.

Для того, щоб зберегти ваш ландшафт, необхідно закласти дренажну систему і передбачити нормальний відвід зайвої води. Крім того, підземні роботи повинні включати в себе прокладку труб поливної системи та електричної проводки для освітлення. Всі комунікації потрібно прокладати ретельно і уважно, щоб потім при переробці не порушувати красу створеного ландшафту. Далі обмежуємо контури майбутніх стежок та інших об'єктів, що не відносяться до ландшафту (гойдалки, місце для мангала і т.д.).

Після проведення підземних робіт можна сміливо приступати до створення елементів ландшафту. Довідники з даної тематики мають тисячі варіантів, від альпійських гірок і водоспадів, до гротів і озер. Для вирішення цього питання вам доведеться завезти на ділянку багато декоративного матеріалу, від справжніх каменів і просто землі, до пластикового басейну і скульптур. Всі роботи повинні підкорятися чітко складеним дендроплану, тільки тоді ви отримаєте задуманий результат. Після завершення робіт ретельно прибираємо і вирівнюємо поверхню ділянки.

Мабуть, найвідповідальніша частина при створенні ландшафту – формування газону і усадка рослин. Найпростіше купити вже готовий газон в рулонах, так ви заощадите купу часу і коштів. Трава в цих рулонах вже адаптована до грунту і підібрана за густотою і довговічності.

Декоративний ландшафт біля вашого дому

Якщо ж ви хочете самі розбити газон, то вам доведеться завезти новий родючий шар грунту. Далі купуєте спеціальну газонну суміш, що складається з 4-6 сортів багаторічної трави. У цьому виборі вам доведеться покластися на рада продавців, головне щоб трава була адаптована до клімату вашій місцевості, давала густий рослинний шар і нормально переносила косіння.
Купуйте обладнання Toshiba S30 ціна на яке завжди знаходиться в межах функціональності.


Читайте на нашому сайтi: