»Едіфіко Якобо

edificio-jacobo-in-ecuador-exterior-facade-architecture-designРозроблене архітекторами фірми Duran & Hermida будівлю Едіфіко Якобо (Edificio Jacobo) знаходиться в Еквадорі, на висоті 2500 метрів над рівнем моря. У цій місцевості дуже цікаво спостерігати захід сонця, воно тут заходить за горизонт практично під прямим кутом. Едіфіко Якобо побудований в Андах, де температура вдень у середньому коливається в районі 15 ° С, але вночі різко падає. Ці кліматичні умови варто враховувати архітекторам і будівельникам при виборі матеріалу для майбутнього будинку. У цьому чотириповерховому будинку кожен поверх відведений під окрему квартиру, за винятком останнього поверху, де весь простір розділено між невеликою квартирою і офісом. Перший поверх задіяний під гаражі, і маленьку квартирку, вікна якої виходять на сонячну сторону.

Edificio-jacobo-in-ecuador-exterior-facade-and-detail-architectureСистема побудови будівлі швидка, але ефективна: спочатку було зведено три опорних цегляних стіни на відстані 6 метрів один від одного. Кожна цеглина має нестандартний розмір 20x40x8см, які були виготовлені спеціально для цього проекту. Зовні будинок покритий лише одним шаром фарби. Плити, що відокремлюють один поверх від іншого, являють собою цільні шестиметрові перекриття. Така конструкція дозволяє уникнути використання опорних колон всередині будівлі, і планувати розташування стін за бажанням майбутніх мешканців. Західна сторона будівлі має пересувні дерев'яні панелі, створюють тінь при необхідності, таким чином, вони виконують роль сучасних і екологічно чистих жалюзі. До того ж, така панель може змінювати загальний зовнішній вигляд будівлі, закриваючи спальню або ванну кімнату від сторонніх поглядів.

Edificio-jacobo-in-ecuador-interior-design-living-and-dining-areaЦей будинок являє собою новий спосіб сприйняття власного житла. До теперішнього часу в Еквадорі все життя підпорядковувалася певним укладами, вся діяльність була чітко розділена. Діти грали у своїх власних кімнатах, жінки працювали на кухні, відвідувачі розташовувалися у вітальні. У цьому ж будинку весь внутрішній простір єдине, що створює відчуття повної гармонії. При цьому, весь прямокутник майбутньої квартири може бути поділений членами сім'ї залежно від особистих потреб і переваг. Подружжя може обрати собі будь-який розмір спальні і в будь-якій частині квартири. Свобода самовираження доходить навіть до таких дрібниць, як вибір кількості вікон у кімнаті, і на сонячну або тіньову сторону вони будуть виходити. Це дуже важливо для тих сімей, де всі члени сім'ї хочуть відчувати себе нарівні. Спочатку основною метою такого розподілу простору було досягнення високого ступеня комфорту, а так само це хороший хід зі зниження вартості квартир на ринку нерухомості. Квадратний метр житлоплощі в такому будинку коштує близько 300 доларів, що є дуже прийнятною ціною для Еквадору. Тому любителі доступного і оригінального житла, які, до того ж, самі хочуть повністю розробити дизайн всіх кімнат, знайдуть у Едіфіко Якобо втілення своєї мрії.

Tags: будинку в Еквадорі, елітні будинки

Едіфіко Якобо


Читайте на нашому сайтi: