»Електрокаміни в класичному стилі

Електрокаміни в класичному стилі

класичний електокамінЯкщо ви є шанувальником« класики », то електрокамін, який має «класичний» стиль – це ваш варіант. Але якщо ви обираєте подібний вид каміна, то варто заздалегідь продумати деякі моменти.
Для початку необхідно визначити розміри каміна. Вони можуть бути стандартними, що становлять близько 60 сантиметрів у висоту і 50 сантиметрів завширшки, або бути більш широкими. У тому випадку, якщо приміщення має невелику площу, то варто вибирати камін стандартних розмірів, якщо ж кімната більш простора, то краще звернути свою увагу до великих вогнищ з ряду Cambridge – Limoge або Optiflame – Symphony.

У тому випадку, якщо приміщення невелике, то можна придивитися також до вибору кутового каміна. Він допомагає економити місце, в той же час виглядає просто чудово. Але вибір таких камінів невеликий, і практично всі кутові варіанти обрамлень складаються виключно з дерева.

Електрокаміни в класичному стилі

При виборі дерев'яного обрамлення відкриваються широкі можливості. Можна виконати обрамлення свого каміна з дерева, але під інші матеріали: камінь, пластик, метал, плитку і так далі. Крім того, доведеться вибирати і колір дерев'яного покриття. Тут варто зазначити, що асортимент досить великий, тому є можливість підібрати той колір, який ідеально підходить під наявний інтер'єр і відповідає кольору меблювання.
Електрокаміни – це джерело підвищеної пожежної небезпеки. У приміщенні з камінами настійно рекомендуємо використовувати пожежні сповіщувачі.

Крім того, обрамлення каміна можна виконати і з мармуру. Але тут варто враховувати, що якщо у вас кутовий камін, то знайти мармуровий портал для нього буде дуже складно. Тому, якщо ви хочете, щоб обрамлення було мармуровим, то необхідно придбати пристінний класичний варіант електрокаміна.

Зустріч в аеропорту Бориспіль була зігріта потужними електрокамінами!


Читайте на нашому сайтi: