»Фальш камін

Зробити фальш камін у квартирі – це тільки півсправи. Головне, його декорувати. Наприклад, якщо Ви підвісили над каміном шкарпетки під Новий рік, що потім? Потім можна задню стінку облицювати дзеркальною плиткою або встановити там дзеркало, тоді, поставивши всередину каміна свічки, Ви їх «розмножите» і світло буде яскравішим.

Не скрізь можна встановити повноцінний камін з дровами і димарем. А ось камінний портал підійде для будь-яких приміщень. Скориставшись допомогою дизайнерів, можна чудово його декорувати.

Фальш камін

Звичайно, найпоширеніший варіант – товсті свічки. Фальш камін стане відмінним місцем для романтичних вечерь.

Камін на біоетанолі за своєю суттю справжній камін. Біоетанол не пахне, але варто задуматися про його ціну, оскільки він стоїть як хороше вино (шампанське). Уявіть, що за годину Ви спалили пляшку вина. Камін на біопаливі представляє собою мобільну конструкцію, але портал до нього, на жаль, не додається. Вихід завжди є. Купуєте недорогу модель мобільного каміна і встановлюєте його у витончений портал. Вуаля!

З каміна можна зробити місце для колекційних речей. Він буде служити прекрасною рамою для однорідних букетиків, статуеток, каменів або раковин. Можна закласти портал дровітні. Чим не імітація заміського життя? Ніяких пробок, ніяких запасів продуктів, сіли перед каміном, а аромат деревини налаштує на потрібний лад.

Якщо ж немає ніякої можливості зробити камін у квартирі, тоді ось рецепт від Буратіно. Намалюйте вогнище. Можна просто портал, а можна і з палаючим полум'ям. Слідкуйте за гостями, а то ще проткнути Ваш полотно з цікавості.

Оригінальні рішення в дизайні інтер'єрів і не менш оригінальна парфумерія для вашого улюбленого тіла зробить вас улюбленим подарунком для чоловіка!

Фальш камін
Читайте на нашому сайтi: