Флок: що він із себе представляє?

»Флок: що він із себе представляє?

Акрилові пластівці райдужними фарбами лягають на стіну, радуючи господарів квартири настільки строкатим інтер'єром. Флокові покриття стають все більш популярні. Їх не можна, мабуть, віднести до декоративних штукатурок, оскільки він складаються з декількох різнорідних шарів: клей, кольорові чіпси і прозорий лак. Все це разом і є флок.

Щоб декоративне покриття добре трималося на стіні, її потрібно загрунтувати. Зате вирівнювати стіну не обов'язково, оскільки флок має властивість приховувати всі видимі дефекти стіни. Клей – перший шар покриття потрібно наносити не частина стіни, там, де ви встигнете покрити його пластівцями. Через 30 хвилин клей висихає, і чіпси погано до нього липнуть. Волога поверхня відмінно тримає частки флока.

Клей наноситься звичайним валиком, а чіпси розпорошуються за допомогою спеціального пістолета. Від стіни він повинен бути відведений на 50 см, направляють його знизу вгору. Коли вся стіна буде покрита пластівцями, їй потрібно дати час для висихання. Потім можна наносити лак, часто його наносять в два шари.

Флок: що він із себе представляє?

Флок використовується тільки для внутрішньої обробки. Він має багато переваг:

• Оригінально виглядає в інтер'єрі.

• Маскує нерівності стін і тріщини.

• Володіє високою міцністю і довговічністю.

Серед мінусів цього покриття можна відзначити його високу вартість, та й деяку складність нанесення – потреба в спеціальному пістолеті.


Читайте на нашому сайтi: