»фурнітура для меблів

Меблі (меблева фурнітура – це не труси, нам немає необхідності міняти її кожні 2 місяці, так як ми купуємо її на століття. Італійські дизайнери кажуть, що найменший термін вживання кухонних меблів – 5-6 років. Фінські виробники кажуть, що меблі на 10-15 років, а німецькі 15-20 років. Чеська меблі будетнадежно перебувати в вашемжіліще 10 років, а російські ж виробники повідомляють, що їх гарнітура на 8-10 років.

Для виготовлення меблевої фурнітури матеріал буває різний. Також використовується деревина, метал, кераміка, тасьма, пластмаса, скло. Для самого виробництва вживається метал і пластмаса. А для декору лицьової фурнітури використовується скло, кераміка і деревина листяних порід. Ще застосовується захисне покриття і лакофарбові матеріали для нанесення на металеву фурнітуру.

фурнітура для меблів

З усіх матеріалів найвідоміші – тепле живе дерево і неживий холодний метал. Іноді дизайнери об'єднують їх в ансамбль. Виходить шалено красиво. Коли метал покритий золотом і повністю відполірований, він приваблює своїм глянцем. Скажімо, фурнітура з алюмінієвого профілю-на довго років і зручна, і ще вона точно блищить! А поза конкуренцією на ринку фурнітури, безперечно , дерево. Це самий іменитий матеріал. Бук, горіх, вишня – найчастіше вживаються матеріали в меблевій промисловості. Також останнім часом піднявся попит на меблеві ручки зі шкіри або тканини, не дивлячись на їхню маленьку практичність. найважливішим фактом у їх купівлі є оригінальність дизайну і задумки. Ручки з хлоропласта, пофарбовані в яскраво-кислотні фарби, пофарбований пластик, а також ручки з моравського скла: все це останні дизайнерські нововведення на меблевому ринку.

Меблева промисловість жваво формується. В даний час ми можемо насолоджуватися повним різноманіттям моделей. І все це через численні дизайнерів. Вони стабільно винаходять щось нове. Хоча, яка модель була б не мальовнича, меблева фурнітура опанує там спеціальне місце. Фурнітура впливають на функціональність, на міцність або довговічність меблів. Народжуються нові технології, з'являються свіжі види, нові фурнітури. Сама фурнітура – це пластмасові та металеві деталі. Вироблятися вони можуть також з кераміки та дерева. Для всякого покупця буде щось близьке.

Цим всім і не тільки цим і займається наша компанія «Прима-Бастіон». У нас є великий вибір меламиновой кромки, кромки ПВХ, OSB, ЛДСП, меблевої фурнітури. У нас представлені продукції головних світових меблевих брендів, також широко прославлених і на вітчизняному ринку: Pfleiderer, Technoplast, BORDES, Louisiana Pacific , ZPW Grajewo. У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці, які допоможуть Вам у всіх ваших проблемах, пов'язаних з меблями. Із задоволенням користуйтеся нашими послугами!

фурнітура для меблів


Читайте на нашому сайтi: