Інфрачервоний обігрівач, як засіб економного комфорту

»Інфрачервоний обігрівач, як засіб економного комфорту

Зима, холод, хуртовина, сніг – всі ці поняття асоціюються з дискомфортом в квартирі багатоповерхового будинку. Мешканці таких квартир добре знають, що таке залежність від центральної системи опалення та температурних катаклізмів восени і навесні. На жаль, в таких умовах багатьом господарям осель доводиться вирішувати ці питання самостійно за допомогою допоміжних засобів опалення, починаючи з масляних батарей і закінчуючи автономними системами опалення.

В такому випадку на допомогу може прийти стара технологія, яка в наш час переживає друге народження, технологія інфрачервоних випромінювачів. Ще більше 50 років тому були дуже поширені інфрачервоні теплонагревателі з вуглецевої ниткою. Але, в силу деяких недоліків цього матеріалу, протягом наступних років, продовжилося удосконалення технології з переходом на випромінюючу теплоткань, а потім і на карбонові нитки.

Сьогодні інфрачервоні випромінювачі є промислову побутову техніку, яка складається із сотень підключених паралельно карбонових ниток. Головною перевагою інфрачервоного випромінювання є нагрівання предметів і поверхонь, замість повітря. Це значно підвищує ефективність нагріву і дає 15-відсоткову економію електроенергії. Ще однією перевагою нагрівачів подібного типу можна назвати їх довговічність. Карбонові нитки нагріваються рівномірно по всій довжині, а відповідно температура їх нагрівання і навколишніх елементів конструкції дуже низька, і не перевищує 90 градусів. Полегшений температурний режим додатково збільшує термін служби нагрівача.

За останні кілька років виробники значно поліпшили інші характеристики пристроїв цього класу. Так, зросли пожежна безпека і ступінь захисту випромінювачів, компактність і теплова віддача. Середній термін експлуатації збільшений до 10 років.

Інфрачервоний обігрівач, як засіб економного комфорту

На завершення коротко перерахуємо всі пропущені переваги інфрачервоних нагрівачів: економічність, не сушить повітря – використовує теплову енергію для нагріву предметів, високий ККД, компактність і зручність монтажу, низька пожежна небезпека, малий час до повного розігріву. Тому в сувору зимову холоднечу вам не знадобиться евакуатор для того щоб врятуватися від морозів. З урахуванням високої популярності, багато виробників випускають сьогодні декоративні нагрівачі, оформлені у вигляді картин.


Читайте на нашому сайтi: