Екологічний інтер’єр

Божевільний ритм життя, забруднення екології, еволюція і стрімкий розвиток технологій – все це не тільки породжує у багатьох людей бажання вирватися з міської метушні і знайти місце, де вони можуть відпочити, зняти напругу і розслабитися. Так у людей з’явилося прагнення вдихнути в своє житло, за допомогою екодизайну, атмосферу єднання з природою.

Мінімалізм і функціональність, простір і повітря, природна колірна гама в інтер’єрі і використання не шкідливих для здоров’я фарб, натуральних матеріалів в обробці, меблів і декору у первозданному вигляді або при мінімальній обробці – це головні особливості еконапрямку в інтер’єрі. Останнім часом тенденція екодизайну в інтер’єрі стала все частіше простежуватися у світі. У цьому ви можете переконатися, переглянувши сучасні журнали і портали архітектури та дизайну інтер’єру. Еконапрямок — близкість до природи – один з трендів 2015 року.

Екологічність у домі — основні акценти

Екологічність у Вашому помешканні — це передусім спроба об’єднати природу з місцем, де Ви мешкаєте. Тому у виборі оздоблення варто надавати перевагу натуральним матеріалам — камінь, деревина, рослини. Вибираючи предмети інтер’єру, рекомендовано орієнтуватися і розставляти акценти на певних природних артоб’єктах,як-от: текстура або структура деревини, рослинні мотиви. При цьому не варто дуже захоплюватися цим, щоб не перевантажити деталями інтер’єр.

Для стін можна використовувати бамбукові шпалери або ж фарбу. Щодо підлоги найсміливіші, які мешкають у будинках можуть обрати камінь, але для квартир ідеально підійде дерев’яне покриття. Не забувайте про простір — його повинно бути достатньо, щоб відчувати себе вільно. Щодо відтінків у інтер’єрі, то тут теж варто звернутись до навколишнього середовища. Рекомендуємо кольори наближені до природи — це, наприклад, зелені чи блакитні відтінки, які максимально переносять красу природи у Ваш дім. А також трендом природнього інтер’єру є ніжна, пастельна колористична палітра, яка заспокоює та дарує тишу або ж взагалі білий колір стін, що розбавляється яскравими акцентами в деталях інтер’єру.

ekologichnist-v-interiere

Якісного результату у фарбуванні стін стануть фарби для інтер’єрів Sniezka Energy, Śnieżka Max Latex, Śnieżka Design Lux 3. Це — білі фарби, які можна тонувати у кольори NCS CASCADE (518 кольорів). Крім того, ці фарби безпечні, мають хорошу покривну здатність і Ви можете закольорувати їх у будь-який відтінок і створити у своїй оселі неповторний оазис інтер’єрного рішення для праці, відпочинку та релаксу.

Екофарби на захисті здоров’я

Як бачимо, простота, індивідуальність та безпека для здоров’я — основні правила у виборі екологічності в домі. Основне правило сучасного екостилю – вибір натуральних матеріалів, безпечних для організму людини і для навколишнього середовища в цілому. Якщо Вам не байдуже власне здоров’я та здоров’я Вашої родини, то варто уважніше вибирати фарби. На що варто звертати увагу?

  •  Важливо, щоб стіни “дихали”. Це забезпечує довше життя стінам та покриттю, а також запобігає утворенню шкідливого грибка.
  •  Безпека для дітей. Це надзвичайно важливий пункт, особливо, якщо у Вас маленькі діти.
  • При виборі фарб для стін упевніться у тому, що фарба не зашкодить Вашому здоров’ю.

Звертайте увагу на маркування упаковки. Скажімо, в Україні екологічно чисті продукти марковані знаком “Зелений журавлик”, що відповідає міжнародним стандартам . Таку сертифікацію мають вироби Sniezka Energy, Śnieżka Max Latex або ж Śnieżka Design Lux 3.

Зазначимо, що ці фарби відповідають усім згаданим вище вимогам безпеки. Отже, обираючи інтер’єр з акцентом екологічності, Ви обираєте не тільки красу, природність та модні тенденції, а й здоров’я. Тому, крім дизайну інтер’єру, варто обирати матеріали, які будуть безпечні для Вас.

Читайте на нашому сайтi: