Який побудувати будинок | Як побудувати будинок

                                             

     В останні роки в нашій країні малоповерхове будівництво набуває все величезну популярність. Все більше людей марить видертися з стінок власної квартири на свою ділянку землі з прекрасним будинком, лазнею та ще чим небудь. І коли у людини виникає така можливість, першими перед ним постають питання:

  • який побудувати будинок
  • з чого краще збудувати будинок
  • який будинок вибудувати дешевше

Поговоримо про перший з цих питань – який побудувати будинок? А точніше – яких розмірів?

    Крім того, що будинок є місцем, де ми проживаємо, фактично для кожної людини, будинок є засобом показати всім рівень власного благополуччя, свого соціального статусу. Через це люди намагаються вибудувати його дуже величезним, і дуже прекрасним, як кажуть, усім на заздрість.

    Відмінно, коли достаток людини реально відповідає ціни будинку, який він будує. Але тому що мій блог націлений на людей так іменованого середнього класу, бажаю сказати про помилку, яку багато хто здійснює, і яка стоїть ним багатьох років впертої роботи і купи витрачених нервів. Таку помилку робить людина, коли починає будувати будинок не за коштами.  

          За свою роботу я зустрічав сильно багато людей, які ніяк не можуть добудувати свій будинок до кінця, повністю його обробити, упорядкувати ділянку. Затока одного разу великий фундамент і звівши стопу в 2-3 поверхи, люди в кінцевому підсумку розуміють, що стали рабами свого будинку. Усі їхні доходи, весь вільний час йдуть у будівництво і це може тривати роками.

    У якийсь момент (у процесі будівництва або після заїзду в будинок) людина реально усвідомлює, що будинок площею під 200 кв.м. або ще більше, дуже великий для нього, його дружини і 2-х дітей, які до того ж, коли виростуть, захочуть жити окремо від батьків. При всьому цьому багато хто навіть не замислюються скільки коштує утримувати такий особняк. Буває, що люди продають будинок так і не закінчивши його будівництво.

           Тому постарайтеся серйозно обдумати це питання. Раптом Ви вирішите собі, що Вам буде затишніше жити в невеликому будинку і причому через 2-3 роки, а не через 8-10 років.

           PS Дуже рекомендую Вам прочитати книгу "Багатий тато, бідний тато" Роберта Кіосакі (всього 170 сторінок). Можливо вона вплине на Ваше рішення.

Джерело: stroyu-dom-sam.ru


Також читайте по темi:
  • Будівництво будинку з пінополістиролу – як побудувати будинок з пінополістиролу

  • Деревина або цегла – з чого побудувати будинок?

  • Як побудувати будинок з пінобетону – будуємо будинок з пінобетону