Кухня – це найапетитніше місце будь-якого помешкання. Це простір, сповнений естетичних вражень, фантастичних запашних ароматів домашніх страв. А позитивні відчуття апетиту підсилить відповідно продуманий дизайн і підібрана колористика кухні.

У кухні, в якій уся родина збирається за одним столом, повсякчас панує позитивна енергія. Адже культивування добрих манер готування, подавання і споживання страв наповнює кухню витонченістю і шармом. Звісно, здебільшого найбільше часу на кухні проводять жінки, які із задоволенням готують найрізноманітніші смачні страви, експериментують з кулінарними рецептами – все це задля улюблених найближчих і найрідніших людей. А спільна родинна вечеря у багатьох сім’ях – це вже справжня добра традиція, яка додає помешканню затишку.

Проте, аби в кухні усі члени родини почувалися комфортно і по-домашньому зручно, першочергове значення має саме оздоблення приміщення, яке відповідало б вподобанням усіх членів родини, а також стилю їхнього життя. У якому ж стилі оформити свою кухню? Є чимало різних стильових інтер’єрних рішень. Скажімо, для тих людей, які люблять багато вільного простору і є прихильниками гармонійного співіснування старих предметів, простих і функціональних речей із новомодною технікою, рекомендуємо оформити кухню в стилі лофт.

kuchnia 2014_124_UA

Його провідними кольорами є холодні відтінки, зокрема сірі і сині та тони металу і деревини. Шанувальникам розкішних інтер’єрів пасуватиме оформлення кухні в стилі модерн, для якого характерне використання деревини. ЇЇ натуральність надасть особливого шику інтер’єрному рішенню кухні, а природна структура деревини підкреслить тепло і затишок приміщення. Для оформлення основи інтер’єру у стилі модерн найчастіше використовують пісочні, кремові, персикові і жовті барви.

Делікатності і стриманості ваша кухня набуде завдяки стилю прованс, який увібрав у себе риси південної провінції Франції. Тому цей стиль не любить помпезності і гламуру. Тож пасуватиме тим господарям, які люблять простоту і спокійну атмосферу. Кольори, властиві природі, а особливо природі Південної Франції, найбільш підійдуть для фарбування стін, зокрема барви блакитного неба, яскравого жовтого сонця, барви польових квітів і трав. Також добре впишуться в простір дерев’яні пофарбовані меблі, наприклад стіл із стільцями. Доповнить стиль біле начиння із синім скромним розписом і оригінальні декоративні елементи, виготовлені із врожаю цибулі, часнику, зв’язані у коси і розвішені на стіні. Крім того, прикрасою кухні може стати ваза із засушеними квітами.

kuchnia jadalnia_2014_UA bez pantona

Аби кухня стала острівцем справжнього комфорту варто пам’ятати про те, щоб ремонт було  виконано якісно, тому під час будь-яких робіт з оздоблення приміщення потрібно дотримуватися інструкцій виробника будівельних матеріалів, дотримуючись температурних і часових параметрів. При цьому слід ретельно підходити до вибору матеріалів, а також кольорів, в яких буде оформлена кухня.

Оскільки кухня – це місце, що постійно «контактує» з парою і вологою, тому слід більше уваги приділити питанню щодо запобігання утворення грибків і плісняви на поверхні стін. Насамперед подбайте про добру вентиляцію у кухні, встановіть витяжку над газовою плитою, частіше провітрюйте приміщення. Крім того, щоб на стінах і стелі не з’являлися чорні цятки (пліснява), її можна пофарбувати акриловою фарбою Śnieżka Кухня-Ванна, яка містить силікон і чисте срібло, завдяки чому утворює покриття, що захищає поверхню від вбирання нею вологи. А срібло має протигрибкову та антибактеріальну дію, тому оптимізує гігієну повітря. Подбайте про естетику, затишок і чистоту у своїй кухні, щоб довгими зимовими вечорами насолоджуватися сімейними бесідами за вечерею або за горнятком духмяного чаю. Щоб створити комфорт на кухні для себе і своєї родини – потрібно лише креативні ідеї і бажання. Тож нехай Ваша кухня (навіть на кілька квадратів) стане місцем приємних родинних посиденьок.

Читайте на нашому сайтi: