Яку купити раковину для ванної

Під час проведення ремонту у ванній кімнаті однією з важливих задач, яку необхідно вирішити є вибір раковини для ванної. У зв’язку з тим, що вона встановлюється не на день і не на місяць, а на тривалий період, до даного питання необхідно підходити з усією відповідальністю.

Так, як колір, форма, текстура моделі може, як поліпшити інтер’єр ванної кімнати, так його і погіршити з естетичної та практичної точки зору. У цій статті розглянемо, основні види та моделі, а також як правильно вибрати раковину для ванної.

Основні типи конструкцій

У загальній складності існує три основних види форм і конструкцій раковин :

«Тюльпан» – це різновид раковин, форма який може бути найрізноманітнішою, але раковина даного виду завжди кріпиться за допомогою кронштейнів до стіни. Всі інші елементи конструкції, а саме сифон, комунікації, труби акуратно укладаються і ховаються в колону, яка встановлюється безпосередньо під раковину.

 Раковина з полуп’едесталом – різновид, що характеризуються відсутністю задньої стінки, вони приставляються і кріпляться безпосередньо до стіни. Основною відмінністю даного різновиду є те, що на відміну від «Тюльпанів», раковини з полуп’едесталом можна підключатися і прикріплювати на будь-якій зручній висоті, так як в даному випадку немає обмежень висоти, який диктує колона.

Оптимальний вибір

 Вбудована раковина у ванну – це відмінний варіант для просторо і достатньо солідних розмірів ванної кімнати, які дають можливість розмістити громіздку конструкцію з столу (тумба) і вбудованої в нього раковини. Слід звернути увагу на те, що в тому випадку, якщо вибрати раковину такого різновиду, можна одночасно вирішити два завдання. У першу чергу, вирішується завдання з економією «робочого» простору у ванній кімнаті. Так, як стіл (тумба) має шафку, де відмінно поміщаються миючі засоби. По-друге, стіл відмінно ховає всі комунікації, сифони та шланги, що істотно покращує вигляд ванної кімнати.

Стільниця, куди врізають і кріплять модель, також відіграє важливу роль в конструкції, так як її виготовляють з різних матеріалів, які впливають на інтер’єр всієї ванної кімнати. Стільницю виготовляють з таких матеріалів, як: литий мармур (пресована при високих температурах маса гранітної крихти і мармуру), дюраліна ( в основі акрилові смоли), кварцу ( схожий з мармуром, але має більше різноманіття кольорів).

Читайте на нашому сайтi: