Що треба знати про плюси та мінуси ПВХ вікон

У цій статті буде розглянута тема вибору вікон, адже більшість людей не мають ні найменшого уявлення про достоїнства і недоліки які мають пластикові вікна.

Є чотири категорії вікон: дерев’яні, дерево-алюмінієві, алюмінієві та пластикові. Ми будемо розглядати останню категорію – пластикові вікна й визначимось які вони мають переваги та недоліки. Даний тип віконних систем, найбільш розповсюджений у останній час, багато виробників та продавців говорять тільки про переваги, забуваючи, сказати про недоліки.

Переваги пластикових вікон

Цей тип вікон виготовляється з металевого каркаса, покритого полівінілхлоридом (ПВХ). Пластикові вікна мають невелику вагу, легко миються, мають хорошу термо- і шумоізоляцію, пило- та влагонепроникність, а також велику площу скління (тобто в приміщенні буде більше світла), зручність монтажу. Пластикові вікна відрізняються доступною ціною, що теж важливо.

Пластикові вікна можна зробити ламінацію. З її допомогою вікно буде схоже на дерев’яне. Вікна з пластику, на відміну від дерев’яних, не гниють, не бояться вологи, їм не страшні різні мікроорганізми. Пластикове вікно не розбухне, тому його можна спокійно мити водою.

Полівінілхлоридні вікна не горять

У більшості людей виникають сумніви з приводу нешкідливості вікон ПВХ. Перші пластикові вікна не володіли позитивними якостями по відношенню до здоров’я, втім, і зараз є деякі виробники, які намагаються заощадити на здоров’я покупців. Приміром, німецькі виробники виготовляють вікна ПВХ дуже хорошої якості. При виготовленні вікон класу А використовують цинковий стабілізатор, замість шкідливого свинцю.

Перш ніж довіриться не будь фірмі, потрібно обов’язково запитувати сертифікат відповідності, а він повинен бути у будь сумлінного продавця. Якісне вікно прослужить мінімум 40 років, анітрохи не втративши своїх експлуатаційних властивостей.

Недоліки пластикових вікон

Пластикові вікна можуть створювати в приміщенні парниковий ефект. Вони не можуть підтримувати правильний температурний режими та правильний рівень вологи. Вони, як пилосос притягують пил, через свою електростатичність.

Слід зазначити, що пластик не піддається ремонту, а це означає, що будь-які механічні пошкодження, найменша тріщина або подряпина на пластику так і залишиться на вікні назавжди. У порівнянні з дерев’яними вікнами, ПВХ має менший показник теплообміну.

Вікна мають великий коефіцієнт розширення пластикового профілю, а з цього випливає, що в жарку пору року профіль буде розширюватися, а в морози стискатися, після чого доведеться придумувати таки складну систему профілю , щоб усунути цей недолік.

Читайте на нашому сайтi: