Як вибрати вікна для будинку ?

Починаючи ремонт, потрібно відразу ж задуматися над вибором вікон, так як вони повинні не тільки прикрасити віконні прорізи, а й подбати про тепло у приміщенні. Адже саме збереження тепла допоможе в майбутньому заощадити на опаленні. Якщо вам не байдужа екологія та власне здоров’я, а також здоров’я ваших близьких, радимо перед покупкою ретельно зайнятися вивченням цієї теми.

Вікна бувають з дерева, алюмінію і пластикові вікна, ціни на них досить суттєво відрізняються. Кожен з цих матеріалів має свої переваги і недоліки, які ми хочемо обговорити нижче.

Вибираємо вікна

Дерев’яні вікна є найдорожчими, так як дерево це екологічний і чистий продукт, який здавна користується популярністю у споживачів. Металеві вікна не забезпечують такої дружньої для людини обстановки, тому вони використовуються в основному при будівництві офісів, різних складів і т.д.

Суттєвим плюсом пластикових вікон є ціна, гарні тепло- і звукоізолюючі властивості.

Якщо ви встановлюєте вікна у своєму будинку, рекомендуємо все ж зупинитися на дерев’яних моделях. Вони забезпечать в будинку неповторну і гармонійну атмосферу, роблячи його затишним і теплим. Але пам’ятайте: якісні дерев’яні вікна коштують досить дорого, якщо ви знайшли дешеві дерев’яні вікна, не поспішайте їх купувати, в результаті вони можуть виявитися неякісними.

Матеріали для вікон

Якщо при виготовленні вікна деревина не була належним чином підготов ленна, з часом вона може розсохнутися або загнити при контакті з різними природними чинниками. Але останнім часом виробники намагаються удосконалювати техніку свого виробництва, тому більшість пропозицій на ринку є якісними і відповідають всім стандартам.

Ще одним варіантом є вікна пвх, зроблені з екологічних матеріалів, які не впливають на здоров’я. Матеріал також може якісно імітувати різні породи деревини, що без проблем дозволить вписати вікна в специфічний дерев’яний інтер’єр. Вони забезпечують надійну теплоізоляцію, але погано підтримують оптимальну вологість повітря в приміщенні.

Не забуваємо також про вікна з алюмінію. Але відразу радимо вам використовувати їх в нежитлових та холодних приміщеннях, наприклад в гаражах, на балконах і верандах. Вони погано тримають тепло, тому зовсім не схожі для житлових приміщень.

Читайте на нашому сайтi: