Як вибрати пластикове вікно

Заміський будинок – чудове місце відпочинку від залізобетонних джунглів. Щоб перебування в ньому дійсно приємним, потрібно продумати кожну дрібницю. Підбір пластикових вікон, їх правильна установка і експлуатація дозволить створити в будинку приємну розслаблюючу атмосферу. Вікна ПВХ підходять для дерев’яних і цегельних котеджів. У статті розглядаються питання вибору типу вікна і проблеми, які можуть виникнути при їх установці та доставку.

Які вікна вибрати для заміського будинку?

Переваги пластикових вікон

Пластикові вікна довговічні і володіють більш високою якістю теплозахист порівняно з дерев’яними конструкціями. Для догляду за ними не потрібно ніяких особливих навичок. Пластикові вікна навіть через роки будуть виглядати як новенькі і забезпечувати відмінну ізоляцію від звуків. Для дерев’яного будинку такі вироби є найбільш безпечним рішенням, оскільки не можуть горіти.

Заміський будинок має, як правило, автономну систему опалення, тому вибирати профіль необхідно не менше 70 мм завтовшки. Він дозволить монтувати склопакет підвищеної ширини ( до 42мм ) . Такі вікна допоможуть зберегти тепло і знизити витрати, що йдуть на опалення. Низькоемісійне скло, що зменшує витрати тепла ще на додаткові 40 % – прекрасний спосіб додатково скоротити витрати.

Правила установки та експлуатації вікон ПВХ в заміському будинку

Перед монтажем вікна ПВХ в дерев’яний будинок, необхідно провести цілий комплекс робіт. На першому етапі в торцях колод випилюють шип, призначення якого – підставка для лафета. Такі дії необхідні для захисту від деформації і підвищення безпеки конструкції. Тільки після цього проводиться установка вікна.

Вікна для заміського будинку з бруса встановлюються тільки після того, як будівля осіла. Інакше рама може деформуватися і перекоситися. Не варто шукати занадто дешеві варіанти. Демпінгові ціни можуть означати, що вікно має неякісний профіль, фурнітуру або встановлюється непрофесіоналами.

Нові будинки часто дають усадку, тому перед настанням холодного сезону необхідно перевірити стан фурнітури, наскільки вироби добре відкриваються і закриваються. Якщо проблеми є, то необхідно викликати фахівця, який відрегулює вікна.

Пластикові вікна потрібно не тільки правильно встановити, але і дбайливо доставити. Більшість фірм, що займаються виробництвом і монтажем вікон ПВХ, здійснюють доставку самостійно. Це дозволяє їм досягти двох цілей – вони довіряють роботу з доставки перевіреним професіоналам і знімають цю проблему з клієнта. Така послуга залучає нових покупців і дозволяє зробити для них суттєву знижку на доставку. Все частіше роботи з транспортування вікон здійснюються взагалі безкоштовно.

Щоб вікна служили довше, за ними треба дбайливо доглядати. Не можна шкребти склопакет ножем, жорсткими мочалками і чистити агресивними засобами. Залишки будівельного розчину видаляються дерев’яними шпателями, а жирні плями і сліди від ручки – спеціальними розчинами. Якщо слідувати цим рекомендаціям, то проблем з вікнами ПВХ у вас не виникне.

Читайте на нашому сайтi: