Правильний вибір освітлення

Правильний вибір освітлення

01Зараз в магазинах є можливість знайти шпалери на будь-який смак, фарби для стін будь-якої якості і кольору.

А ось як залишитися задоволеним вибраним кольором матеріалів для інтер’єру?

Додаткова інформація: напольная керамічна плитка – кращий вибір для покриття вашої ванної кімнати або кухні! У нас є величезний вибір даного продукту за найнижчими цінами, найвідоміших виробників.
Найбільш правдиве уявлення про обраний кольорі радує наше око виключно при денному природному освітленні. Таким чином, необхідно зробити пробні мазки, щоб поспостерігати гру кольору при різних видах освітлення.
Природно, що жити виключно при сонячному освітленні неможливо. Тепер постає проблема вірного вибору лампи.
Наприклад, люмінесцентні лампи найбільш наближені до натурального освітлення. Проте вони різняться за відтінком світла. Можуть бути лампи денного, холодного білого, теплого білого та природного білого відтінку. Таким чином, вибирати даний вид ламп потрібно, грунтуючись на відтінку колірної гамми приміщення.
Галогенне освітлення наближене до сонячного світла. У результаті цього галогенна лампа буде хороша для теплих відтінків інтер’єру.
Лампи розжарювання не містять в собі холодну складову освітлення. Таким чином, якщо в кімнаті превалюють холодні кольори (синій, зелений), то дана колірна гама може істотно змінитися. Освітлення лампою розжарювання додає жовтуватий відтінок, в результаті зелений, наприклад, блякне. Але, якщо в обробці приміщення використовувалися матеріали теплих кольорів, то, природно, що ці кольори будуть ще глибше і багатше.
З усього переліченого вище можна зробити висновок, що найбільшу комфортність у виборі забезпечують люмінесцентні лампи, так як саме вони мають можливість підбору різних відтінків освітлення, як холодного, так теплого.

Правильний вибір освітлення
Читайте на нашому сайтi: