Різдвяний дух вашого офісу

Наближаються зимові свята, гарний настрій відчуваємо дедалі  сильніше. Всі готуються до Різдва та Нового року, по-святковому вбирають приміщення. Скрізь – і вдома, і на роботі, і в громадських місцях – нас оточує свято!

Прикрасити, зробити ошатним та яскравим хочеться все навколо. І якщо більшу частину часу ми проводимо на роботі, вбрати до свят офісне приміщення не менш важливо, ніж оселю. А може ми встигнемо не тільки прикрасити робочий простір, але й трішечки освіжити приміщення? Як це зробити швидко і з найменшими зусиллями? Піти перевіреним шляхом, вибрати надійне рішення – готові до використання кольорові фарби.

Кольорова фарба – це зручно

Вибрати потрібний колір з уже підібраної виробником готової палітри значно простіше, аніж з безлічі  кольорів та відтінків з віяла у системі RAL чи NCS. Менший вибір – простіше рішення, готова пропозиція – економія часу. Навіщо ризикувати, витрачати час та гроші на кольорування? Погодьтеся, значно простіше подивитися на палітру кольорів готових до використання фарб, вибрати потрібну гаму, а з неї – колір до вподоби. І точно знати, що цей колір гарно виглядатиме в інтер’єрі.

Використання кольорових фарб дозволяє зекономити не тільки чаc, але й гроші. Потреба у точних розрахунках необхідної кількості матеріалу (як у випадку кольорування білих фарб) відпадає – фарбу потрібного кольору завжди можна докупити. Помилки з «попаданням» в колір просто виключені.

Експрес-ремонт

Ремонт в офісі має бути зроблений так, щоб не вносити безлад у робочий процес. І фарбування – це вихід. Оновити стіни можна навіть за вихідні, не витрачаючи занадто багато часу та зробивши приємний сюрприз колективу. У понеділок, переступаючи поріг офісу, співробітники потрапляють  у святкову атмосферу оновленого офісу. Чи ж це не мрія?

Втілити таку мрію, скориставшись палітрою готових до використання кольорових фарб Sniezka Nature, насправді просто. Сучасний високотехнологічний продукт має всі необхідні для цього властивості. Фарба Sniezka Nature наноситься на стіни легко, лягає рівномірно, тонким шаром, висихає швидко. Що ще? Прекрасно підібрані палітри, натхненні природною кольори, призначені для створення ідеального середовища для життя та роботи людей.

Практична краса

Властивості пофарбованої поверхні не менш важливі, ніж колір та зручність роботи з фарбою. Від якості поверхні залежить, як довго протримається ремонт, коли треба буде фарбувати стіни знову, як виглядатиме приміщення протягом цього часу.

Поверхня, пофарбована Sniezka Nature, приємна на вигляд і на дотик. Вона витривала до механічних впливів та забруднень. А ще за нею досить просто доглядати – протирати, мити, видаляти плями. Все це – завдяки досконалій рецептурі фарби, зокрема – наявності у ній компоненту Teflon® surface protector. Тефлон робить поверхню невразливою до забруднень та збільшує стійкість плівки фарби до прибирання. Саме тому поверхню можна мити багато разів. Погодьтеся, для офісного приміщення, у якому щодня перебуває багато людей, така якість стін просто необхідна.

Але повернемося до нашої передсвяткової теми. Практичність практичністю, але ми бажали прикрасити офіс. Це також можна зробити за допомогою кольорових фарб. Наприклад, нанести тематичні малюнки на стіну, використавши для цього трафарет. Звісно, весь офіс розмальовувати сніжинками недоречно, а от відвести для декору одну стіну рецепції – так. Кожен, хто заходитиме до офісу, потраплятиме у різдвяну казку! А після закінчення свят невеличку площу стіни можна знову перефарбувати, і для цього не потрібні значні кошти та багато часу – лише декілька годин роботи маляра та невеличка баночка фарби.

Тож, готуймося до свят. Радіймо самі і даруймо гарний святковий настрій всім, хто завітає до офісу. Гарних нам усім свят, веселого Різдва! Хай здійснюються мрії, а робота приносить задоволення!

 

Читайте на нашому сайтi: