Згідно з практикою фен-шуй – китайського мистецтва з облаштування інтер’єру – на якість нашого життя впливає місце, в якому перебуваємо. Правильно, розумно оформлене приміщення може принести нам благополуччя і гармонію. Під час декорування спальні, в якій проводимо чимало часу, доцільно скористатися основними філософськими засадами Фен-шуй – мистецтво, витоки якого сягають культури Стародавнього Китаю. Основи цієї філософії полягають у тому, щоб облаштувати домашній простір у такий спосіб, аби створити сприятливу атмосферу для гармонійного залучення життєвої енергії Ці. Цей вид енергії динамічний і символічно проявляється у 5 китайських стихіях, до яких належать: метал, деревина, вода, вогонь і земля. Кожному з них відповідають конкретні кольори, числа, географічні напрямки, пори рку і емоції.

Sniezka_feng_shui_sypialnia_drewna

У помешканні, розпланованого згідно із філософією фен-шуй, значно поліпшиться його енергетичний стан. Перш ніж проектувати облаштування спальні, слід звернути увагу на те, в якому напрямку вона розташована. Від цього залежить вибір колористики і декору для дизайну інтер’єру спальні.

Sniezka_feng_shui_sypialnia_metalu

Рекомендуємо для вибору кольору скористатися з креатора інтер’єрів від ТМ Śnieżka http://www.sniezka.ua/krjearot-intjereriv/vibir-primiejennja, завдяки якому можна завантажити фото власної спальні і вибрати відтінки фарб для її декорування.

Sniezka_feng_shui_sypialnia_ognia

Спальня, що розташована на півдні, це кімната вогню за фен-шуєм. У такому приміщенні для декору варто використовувати червоні і фіолетові аксесуари, а стіни потрібно фарбувати у нейтральних тонах.

Country House Bedroom

Спальня дерева – це кімната на сході або на південному сході, в якій домінують світло-зелені або блакитні кольори. Підлога і меблі обов’язково мають бути дерев’яними. Спальні на півночі притаманна стихія води. У північному приміщенні здебільшого темно і прохолодно, тому в такому інтер’єрі рекомендують використати блакитні і рожеві кольори, а текстильні елементи з візерунками хвиль.

Sniezka_feng_shui_sypialnia_ziemi

Особливості спальні на північному заході або заході полягають у тому, що їй характерний символ металу, тому спальню варто фарбувати у білі, перлові відтінки або кольори землі. Меблі й інші аксесуари слід використовувати з металу у кольорах золота чи срібла, круглої або овальної форми. Енергія землі пануватиме у спальні на південному заході або на північному сході. В таких інтер’єрах стіни варто фарбувати у жовті, помаранчеві, рожеві і бежеві кольори. Аксесуари слід добирати геометричних форм, а меблі – матові.

Філософія фен-шуй передбачає, що не тільки ми можемо впливати на наш приватний простір, але оформлення помешкання також має значний вплив на нас. Дизайн житла, облаштований згідно із правилами древньокитайського мистецтва, створить сприятливу атмосферу, де пануватиме ідеальна гармонія і комфорт. Застосовуючи основні засади фен-шуй, у спальні завжди витатиме позитивна енергетика!

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,

вул. Привокзальна, 1а

Тел.: +38 (03259) 60-161

e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Читайте на нашому сайтi: