Саморобки для саду з пластикових бутилок

 Дачна ділянка – відмінне місце для реалізації своїх дизайнерських ідей. Є маса способів зробити простий шматочок землі з будинком, який буде виглядати яскраво і незвичайно. Можна використовувати масу різних матеріалів, але багато з них досить дорогі, на відміну від пластикових бутилок. На перший погляд звучить смішно, адже пластикова бутилка – абсолютно непривабливий атрибут нашого життя. Але якщо докласти трохи зусиль і терпіння, то можна зробити з пластикових бутилок безліч виробів і отримати дуже цікаві ефекти. Пластикова бутилка для саморобок своїми руками – чудовий вихідний матеріал. Пластикова бутилка майже нічого не коштує і легка в застосуванні, адже пластик – дуже піддатливий матеріал.

 Способи застосування пластикових бутилок

Саморобки з пластикових бутилок дозволять прикрасити вашу дачу незвичайними квітами, які ніколи не зів’януть і не замерзнуть у найсуворіші зимові дні. Всього лише відрізавши горлечко або дно і зробивши розрізи, ви отримаєте пелюстки, яким можна придати будь-яку форму і створити найрізноманітніші квіти. Використовуючи праску, можна згладити або закруглити краї, а балончик з фарбою дозволить отримати квіти всіх відтінків веселки, тільки не забувайте фарбувати бутилку до того, як приступите до виготовлення квітів.

 Пристосувати пластикові бутилки можна і для захисту саду від гризунів. Так наприклад, раніше обв’язували дерева капроновими панчохами, щоб уберегти від мишей і зайців, а тепер, обрізавши дно і шийку бутилок і розрізавши їх уздовж, одягаємо такі «одежинки» на штамби молодих дерев. Допомагає безвідмовно!

 Також можна з успіхом використовувати пластикові бутилки і на городі. Вони економлять воду при поливі рослин. Для цього слід обрізати дно у бутилки і вкопати їх шийками вниз біля рослини, налити воду, і вона швидко і без втрат потрапляє до коріння.

 З п’ятилітрової пластикової бутилки з обрізаним дном можна зробити відмінний умивальник на подвір’ї.

 Можна зробити з пластикових бутилок (або маленьких пластикових флаконів) пастки для шкідників саду. Ближче до шийки слід вирізати отвір, налити у флакон солодкої води або дріжджову закваску, закрутити кришку і зробимо на ній петельку з шпагату, підвісити флакон на гілки дерев. Комахи потрапляють у пастку, а вибратися з неї не можуть.

 Половинки пластикових бутилок зручно використовувати в якості ємностей для вирощування розсади, а цілі – для відстоювання води для поливу квітів.

 Безліч саморобок можна зробити з пластикових бутилок – це і вазони, і горшки для квітів, різні фігурки (квіти, пташки, метелики, жучки тощо), щоб прикрасити клумби і подвір’я, а також  коробочки для зберігання дрібного інструменту. Головне дотримуватися безпеки – у виготовлених виробах слід запаювати краї, щоб не поранитися.

Читайте на нашому сайтi: