Що таке каркасна лазня

 

 

 

 

 

 

Російська лазня має дуже давню історію. Про її цілющих і корисних властивостях згадується часто в казках. Вважається, що лазня є символом відходу від людини негативної енергії, тобто попарився – і очистився від неї.

Що таке каркасна лазня

У нашому сучасному світі лазня вважається ознакою російських людей. Спочатку гостя запрошують від душі скуштувати баньки з усіма прийнятими процедурами, а потім запрошують на трапезу.

Будівництво лазні можна було назвати особливим будівництвом, так як вона не тільки виконувала свою основну функцію, а й була поєднанням двох стихій – води та каменю вогню. Баня була призначена для миття з дією води і пари одночасно.

Для душі можна вважати лазні нового покоління. Роблячи водні процедури в лазні, ми не тільки підтримуємо гігієну свого тіла, а й дбаємо про здоров’я – хтось виводить шлаки з організму, хтось «проганяє» хвороби.

Баню можна побудувати в житловому приміщенні або окремої спорудою. Невелика лазня складається з маленького передбанника і парної кімнати. Зараз люди люблять не тільки добре попаритися, але і стрибнути після цього в холодну воду. Тому почали робити лазні з басейном. Щоб забезпечити комфорт, можна побудувати душову кабіну з холодною і гарячою водою. Кімната відпочинку також дуже вітається. У ній Напарившись людина може відпочити, приємно поспілкуватися. Одягатися також набагато приємніше в теплому сухому приміщенні.

Лазні змінюються у зв’язку з новими технологіями. Таким нововведенням можна назвати створення каркасної лазні. Вона не дорога і дуже проста, в ній використовуються сучасні матеріали.

Щоб встановити баню на прибудинковій території, треба враховувати рельєф місцевості, при цьому не нехтуючи протипожежними нормами, не дивлячись на те, що в каркасі використовують важкозаймисті матеріали.

Каркасна баня, або як її ще називають – каркасно-щитова, натоплюють за допомогою печі. Сама конструкція дуже легка в будівництві – не потрібна усадка фундаменту з-за легкості самої конструкції. Така лазня дуже швидко зводиться й надійна при, в принципі, невеликих витратах. Як же приємно попаритися в лазні після трудового дня!

Читайте на нашому сайтi: