Мобільна версія журналу «Dekoratorium» доступна для безкоштовного завантажування.

Приємні новини для всіх, хто цікавиться сучасним світом дизайну та декору – відтепер можна всюди і у будь-який час насолоджуватися  вишуканими інтер’єрними рішеннями, свіжими дизайнерськими віяннями та новинками у світі ремонту. Для цього необхідно лише завантажити на свій ґаджет  другий номер журналу «Dekoratorium».

Чимало корисних статей, новинки декору, мандрівки інтер’єрами різних країн, ідеї від молодих дизайнерів, поради експертів в галузі ремонту та ще багато змістовної цікавої інформації наповнює сторінки другого номера журналу «Dekoratorium». У порівнянні з друкованою поліграфічною версією зануритися в атмосферу прекрасного ще легше, адже мобільна версія володіє безліччю інтерактивних функцій.

Електронний формат «Dekoratorium» надзвичайно поліфункціональний та простий у використанні. Читачі мають змогу збільшити будь-яке фото, аби розгледіти його в деталях, або ж, натиснувши на виріб групи товарів Śnieżka, автоматично перейти на офіційний сайт, щоб ознайомитися з характеристиками та способом застосування будь-якого продукту. Мобільна безкоштовна версія свіжого номера журналу доступна для смартфонів та планшетів українською та російською мовами в  Apple Store або на Google Play.

https://itunes.apple.com/pl/app/dekoratorium/id894497216
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skivak.dekoratorium

Журнал «Dekoratorium» прагне бути ближчим до своїх читачів та максимально відповідати їхнім потребам. У сучасному світі тяжко уявити життя без ґаджетів, що завжди під рукою та допомагають отримати бажану інформацію будь-де та будь-коли. Тепер не треба виходити з дому у холодну дощову погоду, аби придбати цікавий журнал. Мобільна версія «Dekoratorium» задовольнить найвибагливіших читачів. Журнал також доступний в онлайн форматі на http://dekoratorium.com.ua/ – україномовний та http://dekoratorium.ru/ – російськомовний, у соцмережах Facebook, Вконтакте, Instagram та на YouTube. Безкоштовний друкований примірник журналу можна замовити на сайтах видання у розділі «Передплата».

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            м. Київ, вул. Вавілових, 9,

вул. Привокзальна, 1а                                 2-й поверх

Тел.: +38 (03259) 60-161                             Тел.: +38 (044) 453 74 79

e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

http://vk.com/sniezkaua

Читайте на нашому сайтi: