Фірмових салонів стало більше

4 серпня 2014 року свої двері для відвідувачів гостинно відчинив  фірмовий салон-магазин продукції групи «Śnieżka», що розташований на території ТзОВ «Снєжка-Україна» у м. Яворові Львівської області, за адресою вул. Привокзальна, 1а.

Фірмовий салон  приємно здивує своїх клієнтів широким асортиментом виробів ТМ Śnieżka, Acryl-Putz, Vidaron, FOVEO TECH, Magnat, OTTO farbe – це уся серія необхідних лакофарбових, декоративних  матеріалів для фарбування різних поверхонь всередині і назовні будівель, продукти для захисту, декорування і консервації деревини, оздоблення металевих виробів, а також системи утеплення приміщень.  Окрім продукції  групи Śnieżka, покупці матимуть  можливість придбати у магазині якісні професійні інструменти для ремонту: ванночки для фарби, валики, пензлі, шпателі та інше.

У новому салоні можна скористатися послугами кольорувальної студії. Досвідчені фахівці у салоні допоможуть споживачам вибрати будь-які кольори з палітри NCS або RAL і затонувати  фарби у бажаний відтінок. Окрім цього, кожен клієнт має можливість за допомогою комп’ютерного обладнання «Віртуальний маляр»  підібрати найкращі поєднання барв для створення власного дизайну помешкання і наочно побачити, як виглядатимуть обрані кольори в інтер’єрі.

Працівники фірмового салону «Śnieżka» – фахові спеціалісти, що пройшли попереднє навчання безпосередньо на  підприємстві. Вони володіють повним багажем знань про характеристики матеріалів, їх особливості і застосування на практиці, тому продавці-консультанти з радістю нададуть вичерпні рекомендації і поради кожному покупцеві.

Відразу зауважимо, що ще один фірмовий салон «Śnieżka» працює у м. Костопіль Рівненської області. Магазини оформлені в єдиному корпоративному стилі групи «Śnieżka» і відповідають високим стандартам сервісу. Аналогічна мережа фірмових магазинів впродовж багатьох років функціонує у Польщі, тому компанія «Снєжка-Україна» планує і надалі розвивати цей напрям у своїй діяльності для максимальної зручності українських споживачів.

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            м. Київ, вул. Вавілових, 9,

вул. Привокзальна, 1а                                 2-й поверх

Тел.: +38 (03259) 60-161                             Тел.: +38 (044) 453 74 79

e-mail:press.releases@sniezka.ua

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine

www.vk.com/sniezkaua

Читайте на нашому сайтi: