Вибираємо колір шпалер інтер'єру - зелений

»Вибираємо колір шпалер інтер'єру – зелений

Вибираємо колір шпалер Найспокійнішим кольором є зелений, який уособлює природу. Відтінків зеленого безліч – це і насичений трав'янистий, і темний пляшковий, і світлий пастельний. Кожен окремо взятий відтінок несе певні властивості та інформацію.

Вибираємо колір шпалер інтер'єру - зелений

Якщо ви правильно підберете відтінок зеленого кольору для вашого інтер'єру, він буде не тільки добре виглядати, але і приносити гармонію і спокій.

Можна насичений і яскравий зелений колір використовувати в інтер'єрі в якості обробки. Його необхідно поєднувати з нейтральними і спокійними відтінками всього декору. Якщо ви хочете відпочити після трудового дня, зняти стрес і розслабитися, зелений відтінок допоможе вам у цьому.

Шпалери світло-зеленого кольору хоча і додадуть кухні холодності, але візуально збільшать простір. Хороший цей колір для маленьких тісних кухонь. Якщо ви оберете зелений з відтінком жовтого – фісташковий або салатний, отримаєте дуже теплу і затишну атмосферу, а це додасть хорошого настрою та енергії.

Якщо використовувати зелені шпалери у вітальні, ви отримаєте досить нудну атмосферу. Найвдалішим варіантом для вітальні будуть зелені аксесуари або меблі в зеленому кольорі. При цьому підлога і стіни краще залишити світлими. Це поєднання буде виглядати модно, сучасно і красиво.

Хочете використовувати зелені шпалери для дитячої? Тоді вибирайте поєднання яскраво-жовтого з насиченим і теплим зеленим кольором. Цей варіант забезпечить вам позитивні емоції та гарний настрій.

В інтер'єрі спальні зелені шпалери в неяскравому варіанті допоможуть вам спокійно заснути і розслабитися. Колір «морської хвилі» володіє особливим чарівним заспокійливою дією.

Для ванної кімнати використання зеленого відтінку – не дуже вдалий варіант. У цьому невеликому просторі він буде сприйматися як вологий і холодний. Хорошим варіантом буде поєднання зеленого кольору з жовтим, бежевим, позолотою. Якщо використовувати зелений колір в маленькій ванній кімнаті, він буде нагадувати вам тінисте болото.

Зелений колір для ділового кабінету або робочого місця – найідеальніший варіант. А якщо додати позолоту, кабінет буде мати дуже багатий зовнішній вигляд. Дуже вдалим в даному випадку буде поєднання зеленого кольору з смарагдовим і малахітовим. Зелені стіни кабінету дозволять вам вибрати правильне тверезе рішення і грамотно оцінити ситуацію.

При виборі зелених шпалер для того чи іншого інтер'єру, поставтеся дуже серйозно до прийняття рішення, щоб вибрані шпалери радували око і надавали вам гарного настрою і бадьорості духу.


Читайте на нашому сайтi: