Самостійне виготовлення відкосів з гіпсокартону

Відкоси з гіпсокартону виглядають завжди акуратно і надають житлу більш доглянутий вигляд. До того ж, гіпсокартон незамінний, якщо поверхня на старих укосах нерівна і давно втратила первинний вигляд. Хотілося б відзначити, що конструкція відкосів з гіпсокартону є далеко не найскладнішою справою, і кожен справжній господар може зробити це особисто, не вдаючись до найманої праці фахівців. Відповідно, можна заощадити гроші на придбання оздоблювальних матеріалів в інші кімнати. Укоси і підвіконня, які якісно оброблені гіпсокартоном, можуть служити додатковою робочою поверхнею, що дуже зручно і вигідно як в домашніх умовах, так і в будь-якому офісі.

Монтаж відкосів з гіпсокартону займає небагато часу, до того ж, ця технологія не вимагає великих витрат. Існує два способи закріпити гіпсокартон на стіні: або за допомогою профілів, або ж за допомогою клею. В принципі, перша процедура займе більше часу, однак вона є і більш надійною. Та не вимагає значних навиків від того хто буде робити відкоси.

Віконні укоси з гіпсокартону

Звернемося до першого методу: відкіс з одного краю прикручують на профіль, який до цього закріплюють на UD профілі до вікна. Далі решту відкосу приклеюють – на стару стіну. Природно, вікно є одним з тих місць, які найбільше піддаються дії конденсату. Саме тому професіонали радять застосовувати вологостійкий гіпсокартон, який не буде деформуватися і розширюватися. Варто відзначити, що гіпсокартон з вологостійкими якостями можна замінити аналогічним, звичайним, що не володіє вологостійкістю, проте заздалегідь просоченим спеціальною ґрунтовкою, наприклад такою, якою просочують від вологи стіни. В принципі, Ви зможете домогтися такого ж ефекту.

Кути, які вийшли на місцях зрізів, обробляються перфорованим куточком – він прикріплюється на шпаклівку або на саморізи. Це необхідно для того, щоб кут не відклеюється і не відкривався, щоб все виглядало естетично і не пропускають повітря вологу. Після того , як укіс встановлений і приклеєний, а клей висох – його необхідно обробити шпаклівкою і пофарбувати – тоді він буде виглядати ідеально.

Дверні укоси з гіпсокартону

Монтуються після того, як буде встановлені ​​двері. Необхідно позбутися залишків монтажної піни (її можна зрізати ножиком), в цілому готуємо рівну поверхню для майбутніх дверних укосів. Далі підготовляються два бічних елемента, відповідні висоті отвору і шириною на 5 см більше, ніж його глибина. Не варто нагадувати, що сторони повинні бути дуже рівними. Під кутом 90 градусів вставляємо в дверну коробку елементи з двох сторін. Пряма лінія на підлозі допоможе Вам у цьому.

За допомогою рівня креслимо лінії – майбутні краю дверної коробки і вирізаємо відповідну деталь, яку далі приклеюємо. Після того, як клей висохне, порожні щілини закладаємо шпаклівку.

Читайте на нашому сайтi: