“Використання« рідких цвяхів »при ремонті

Багато хто чув про рідкі цвяхи. Сьогодні ми поговоримо про них детальніше.

Отже, рідкі цвяхи – це будівельний клей, в основі якого лежить каучук і полімери. Він служить для скріплення всіляких будматеріалів, причому вони можуть бути не обов’язково однорідними, як наприклад, бетон і пінопласт.

Цей клей надходить у продаж в основному в картриджах ємністю 310 мл. Цей клей дуже міцно склеює поверхні, поміркуйте самі – одна його крапля в змозі утримати на стелі плиту вагою 50 кг! Рідкі цвяхи міцніше в 10 разів клею ПВА. Перевагою рідких цвяхів є те, що вони не іржавіють і не псують покриття. Абсолютно байдуже, яка поверхню по шорсткості, такий клей склеїть будь-яку.

За допомогою рідких цвяхів можна склеїти дерево, ДСП, ДВП, цегла, гіпсокартон, полістирол, кераміку, метал, скло, ліпні прикраси. І це далеко не весь перелік матеріалів. Перед покупкою уважно вивчите етикетку.

Під «рідкими цвяхами» прихована велика гама клеять матеріалів, які мають різноманітні технічні властивості. Одні призначені для використання в сухих приміщеннях для склеювання пластику, інші досить вологостійкі і не бояться грибкових утворень, треті не мають у своєму складі шкідливих компонентів, четвертим можна склеювати практично всі, п’яті є надміцними і швидко схоплюються.

На водному розчиннику виготовляють водно-діспесние або нейтральні цвяхи, якими безпечно дихати. Такий клей не можна використовувати при мінусовій температурі і при склеюванні металу.

При мінусових температурах можна використовувати цвяхи на органічних розчинниках. Але такий морозостійкий клей має різкий запах, який вивітрюється до п’яти днів, так що навряд чи його можна назвати екологічно чистим. Дуже незручним виявилося положення клейкої суміші terta для керамічної плитки. Подробиці можете дізнатися на зазначеному сайті.

Ще потрібно зазначити, що різні рідкі цвяхи по-різному схоплюються за часом – від 15 до 30 хвилин, а повністю полімеризація відбувається тільки через 12-24 годин. Обов’язково враховуйте це при виборі клею.

Читайте на нашому сайтi: