»Як легко змінити інтер'єр за допомогою кольору?

Багато хто, прокидаючись вранці і дивлячись навколо, ловлять себе на думці, що оточує їх обстановка страшенно набридла. І волею-неволею, бачачи у себе в кімнаті стару і скромну меблі і невдало наклеєні шпалери, розумієш, що пора щось змінити.

Ви не повірите, але буквально змінивши колірну палітру вашого інтер'єру, ви зробите великий крок на шляху до змін на краще.

Як легко змінити інтер'єр за допомогою кольору?

Почнемо з кухні, адже саме її можна назвати одним із самих головних приміщень в квартирі або будинку. Якщо вам не подобається інтер'єр, то складно сказати, чи задовольняє вас процес приготування їжі чи відпочинку в кухні. Поміняти меблі – ідея чудова, але не завжди бажання і можливості збігаються. Тому давайте спробуємо змінити колірну гамму самостійно, без радикальних витрат.

Фасади кухонних шаф мають пошарпаний зовнішній вигляд? Не біда, спробуйте їх просто пофарбувати, і ви освіжіть все навколо. Щоб виконати фарбування, необхідно з шаф зняти фурнітуру, щоб вона не заважала. Якщо ви зупинилися на блідому відтінку, пожвавите його, використовуючи різнокольорові аксесуари. Повірте, ви абсолютно по-новому побачите ваші старі і обридлі шафи.

Білий простий комод завжди підійде для інтер'єру спальні, навіть не звертаючи увагу на стиль її. Що робити, якщо цей предмет гардероба моторошно набрид? Спробуйте, як і у випадку з кухнею, змінити колір, використовуючи акрилову фарбу. Ви можете пофарбувати ваш комод в той же колір, що і новий шафа. Якщо є бажання, можна оновити його, прикрасивши у всі кольори інтер'єру спальні. Не бійтеся експериментів! Навіть яскраві і, здавалося б, не поєднувані кольори, можуть додати родзинку вашому комода.

Щоб легко змінити обстановку в будь-якому приміщенні, можна використовувати «трафаретну» забарвлення. Світлі обридлі стіни заграють нової забарвленням і можуть стати акцентом у вашій кухні, якщо ви пофарбувати їх, наприклад, в горошок, скориставшись трафаретом. Ви можете робити горошки різних кольорів і відтінків. Спробуйте стіну за навісними полицями прикрасити таким способом – ефект буде приголомшливий!

Як легко змінити інтер'єр за допомогою кольору?

Вдалих вам рішень!


Читайте на нашому сайтi: