Як правильно побудувати прибудову

Навряд чи можна знайти людину, яка б не мріяв про те, щоб теплим літнім вечором посидіти на терасі, відпочити від важкого робочого дня або просто милуватися красою свого саду. Не багато можуть собі це дозволити, адже не у всіх є веранда в будинку. Хоча, звичайно, можна взяти і прибудувати до будинку ще одну-дві кімнатки, ось тільки не багато хто знає, як це зробити. Правильна прибудова зможе додати вашому будинку функціональності і комфорту. Не важливо, у що ви перетворите прибудову: у літню кухню або кімнату відпочинку, в гардеробну або ванну, важливо, що так вам буде зручніше. А не правильна, не вдала прибудова здатна зруйнувати не тільки весь ансамбль будинку, але і пошкодити стіни (якщо фундамент не відстоявся).
Розберемося, як же все-таки правильно прилаштувати пару кімнат до свого дому.

В-першу чергу з'ясовуємо, для чого потрібна прибудова. Це дозволить визначити, які матеріали знадобляться для виконання робіт і скільки їх знадобиться. Після чого заливаємо мелкозаглубленний фундамент, широко поширений в будівництві індивідуального житла, і приступаємо до зведення стін. Стіни прибудови можна зробити з будь-якого вподобаного вам матеріалу: цегляні, каркасні, колод або з бруса. Досить цікаво виглядають засклені прибудови, особливо якщо на скло припадає більше двох третин стіни. Якщо ви хочете збільшити житлову площу вашого будинку, то прибудову краще робити з цегли і утеплити її. В результаті вийде повноцінна житлова кімната.

Взагалі будь-яка прибудова, побудована правильно, професійно і головне в гармонії з будинком, здатна прикрасити його, зробити більш функціональним, зручним і затишним. А якщо ще й утеплити прибудову, то в заміському будиночку можна буде жити цілий рік, спостерігаючи з веранди за яскравою і барвистою зміною пір року.


Читайте на нашому сайтi: