Як правильно вибрати вхідні двері

Як правильно вибрати вхідні двері

З давніх часів міцні ворота були необхідним атрибутом житла. У наше століття це також має велику актуальність. Вибираючи двері для свого будинку необхідно пам'ятати про деякі важливі моменти.

Встояти при зломі більше шансів у суцільнозварних дверей, з двостороннім обшиванням сталевими листами товщиною 1-2 мм і максимально широкими ребрами жорсткості, з внутрішнім заповненням негорючим ватою або піною. Зовнішні наличники з високоміцних матеріалів запобіжать розтин з зовнішнього боку.

Вибір замків це серйозне питання, що вимагає вдумливого підходу. Основне правило – замку повинно бути два. Найбільш надійними вважаються сувальдний і циліндровий замки. Кращим ефектом обл

Як правильно вибрати вхідні двері

дають замки сейфового типу, замикаючі на чотири напрями.

Додаткова інформація: Ми подбали про те, що б ваші покупки проходили в дружній і комфортній атмосфері. Якщо у вас з'явилася необхідність терміново купити РВД за вигідною ціною і з хорошим сервісом, то ва

Як правильно вибрати вхідні двері

м неодмінно варто зателефонувати нам і оформити попереднє замовлення. Довіртеся нашим консультантам, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Ну і, звичайно, без надійних, посилених петлею з опорним підшипником немає сенсу в будь-яких замках. Зовнішній вигляд дверей відставимо на ваш смак, головне, щоб краса не була на шкоду надійності.

Мітки: двері будинок правильний вибір


Читайте на нашому сайтi: