»Як правильно використовувати в інтер'єрі ширму

Ширма в інтер'єріШирма – дуже цікавий предмет інтер'єру. Вперше згадки про їх використання відносяться до VII століття. Спочатку ширма широко використовувалася китайськими жителями, але незабаром цей предмет інтер'єру потихеньку перебрався до Японії, а потім у XVIII столітті добрався і до Європи. Вже тоді ширма в інтер'єрі використовувалася в якості своєрідного роздільник при зонуванні. З її допомогою можна було заховати те, що не призначалося для сторонніх очей.

У нашій країні ширма в інтер'єрі не отримала широкого розповсюдження. І тільки останнім часом ми починаємо знову звертати увагу на цей незвичайний предмет. При зонуванні, замість різних перегородок якраз краще всього використовувати ширму, т.к. вона економічніша в плані витрат, а також її можна зняти або ж перенести в разі потреби. Ширма ще хороша і тим, що вона створює необхідну атмосферу. Якщо вам необхідно виділити місце для читання або спокійною неквапливої ​​бесіди, то немає нічого кращого ширми.

Як правильно використовувати в інтер'єрі ширму

Ширма в інтер'єрі, та ще з елементами різьби по дереву або з інкрустацією каменями – це вкрай приємний для очей елемент декору , що показує ваш стиль і оригінальність. Число стулок ширми визначаєте ви самі, воно може бути як завгодно великим. Найбільше поширені шести-і восьми – стулчасті ширми, причому малюнок, здебільшого, не замикається в межах однієї стулки, а переходить з однієї на іншу.

Матеріалами для виготовлення сучасних, довговічних ширм є дерево, метал, різні такни, папір та шкіра. Іноді в конструкції використовують і скло, але в цьому варіанті потрібно дотримуватися обережності в плані забезпечення безпеки. Краще, звичайно ж, використовувати так звані безпечні скла.

Ширма завжди несла в собі ауру таємничості й інтриги, вона особливо цікава жінкам – легкий флірт, секрети переодягання, створення атмосфери таємниці – як необхідно це сучасній жінці, в житті якої так мало залишилося від романтизму минулої епохи.

Як правильно використовувати в інтер'єрі ширму

Tags: інтер'єр, квартира, спальня, ширма

Читайте на нашому сайтi: