»Як прикрасити інтер'єр картинами?

Як прикрасити інтер'єр картинами?

3. Волога, пил, протяг, сигаретний дим надають руйнівну дію на полотна. Освітлення теж грає дуже важливу роль. Якщо картина покрита лаком, її не потрібно розташовувати напроти вікна, так як відображення світу не буде давати її нормальну сприйнятливість. Якщо ж освітлення достатньо тьмяне, ваше полотно може загубитися і потрібно буде організувати підсвічування. Як підсвічування в деяких випадках використовують штучне освітлення, розміщуючи його по обидві сторони полотна або зверху.

4. Дуже вигідно картини виглядають в приміщенні, яке обставлено невисокою меблями. Стіну для розміщення їх необхідно залишити вільною. Картину потрібно розглядати з певної відстані, тому картину потрібно розмістити таким чином, щоб була можливість відійти від неї для споглядання. Висота розміщення картини повинна бути на відстані одного рівня з очима людини. Тому якщо приміщення дуже маленьких розмірів, не варто в ньому розміщувати великі полотна.

Окремо висять картини зазвичай розташовують у горизонтальну лінію, при цьому вирівнюючи нижній край в одну лінію. Кілька маленьких картин створять якусь мальовничу композицію. Їх можна розташувати одна над іншою, бічний край при цьому повинен утворювати вертикальну лінію.

Не можна не звернути свою увагу на дуже важливу деталь для картини – раму. Вона повинна гармоніювати з елементами декору, що знаходяться в цій кімнаті, і звичайно ж, поєднуватися з картиною. Енциклопедія будівництва http://arxipedia.ru допоможе побудувати будинок своїми руками корисною порадою і добрим словом.

Вибір рам для картин досить великий – починаючи від звичайних гладких дерев'яних рам і закінчуючи складними пластичними рамами з певним орнаментом у стилі бароко чи ренесансу.

Хто не займається картинами систематично, швидше за все не знає, що рама дуже важливий елемент картини, адже вона здатна і прикрасити картину, надати їй значимості, і знецінити її.

Як прикрасити інтер'єр картинами?


Читайте на нашому сайтi: