Як роблять наливну підлогу?

»Як роблять наливну підлогу?

Будь-який господар при ремонті або будівництві свого житла хоче мати практичний і красивий підлогу. Щоб досягти цієї мети, можна використовувати самовирівнюється полімерний наливну підлогу. Наливні покриття для підлоги бувають кількох типів: епоксидні, метілметакрілових, поліуретанові і цементно-акрилові.

Якщо ви зробили підлогу з епоксидного наливного покриття, то механічні дії на нього можна виконувати тільки через 72 години після нанесення, а експлуатувати таку підлогу можна тільки через сім діб. Це покриття зносостійке, але на нього впливає перепад температури.

На підлогу, покритий шаром з метилметакрилатного смол, можна впливати вже через пару годин. Цей підлога не боїться перепадів температур і зносостійкий.

Наливна підлога з поліуретанових смол володіють тими ж властивостями, що епоксидні, але мають відмінність – вони здатні витримати практично будь-які фізичні навантаження.

Використання наливних підлог досить широко – в магазинах, хімічних лабораторіях, автомийках, кухнях, житлових приміщеннях, а також у виробничих приміщеннях, в яких застосовують хімічно активні реагенти.

Як роблять наливну підлогу?

Наливна підлога складається з декількох шарів. Підстава виконують за допомогою епоксидних компаундів, іноді потрібно зміцнення склотканиною.

Наступний шар складається з пігментів і дрібнозернистого кварцового піску, які при растекании дає дуже гладку поверхню без тріщин і швів.

Тонкошарові полімерні фарбувальні покриття застосовують в якості захисту від механічних впливів і пилу для цементно-полімерних або бетонної підлоги. Якщо покриттю надати певний колір, можна зробити декоративний ефект. Але термін експлуатації такого покриття малий, його необхідно іноді оновлювати.

Щоб не було стікання матеріалу, поверхня, на яку будуть наноситися полімерні матеріали, повинна бути рівною. Основа з бетону необхідно витримати 28 днів.

Щоб наливні підлоги добре розтікалися, потрібно витримати певний температурний режим, оскільки надмірно висока температура не підтримує необхідну вологість повітря, а занадто низька температура – перешкоджає розтіканню і уповільнює хімічні реакції.

При нанесенні наливних підлог потрібно спочатку підготувати поверхню бетону, потім видалити неміцний верхній шар бетону. Після цього поверхню потрібно вирівняти, очистити і знежирити, якщо є необхідність. Проводиться грунтовка поверхні, а також шпаклівка дефектів, використовуючи полімерні композиції. Будівельна біржа. Тендери на ремонт, будівництво, оздоблення, ремонт квартир, ремонт кухні, ремонт ванної, ремонт офісів і все це на одному сайті – компанія Стройтенд!

Після грунтовки та шпаклівки наносять шари: перший високонаповнених і другий – фарбувальний. Можна покрити полімерний шар зносостійким лаком.

Читайте на нашому сайтi: