Як розрахувати кількість матеріалу для паркану з профнастилу

Якщо порівнювати співвідношення ціни і якості, то цегляні та ковані огорожі програють парканів з профнастилу.

Такий забір можна встановити практично в будь-якому місці, а якщо враховувати те, що він складається з пластичного матеріалу, то йому підвладні будь-які форми. Висота у таких зборів може бути різна, залежно від того, яка конфігурація ділянки. Колірних рішень для огорож такого типу велике безліч. Товщина забору також може бути різною.

Для виготовлення паркану з профнастилу зазвичай застосовується лист, профільований марки «С-8», при цьому висота профілю складає 8мм. Листи можуть бути оцинкованими або покриті кольоровим полімером. Профлисти можна кріпити як горизонтально, так і вертикально. Щоб розрахувати кількість матеріалу для паркану з профнастилу, спочатку потрібно визначитися з параметрами паркану:

– висотою паркану;
– шириною кроку між стовпами;
– методом кріплення листів;
– оформленням аркушів.

Щоб розрахувати кількість матеріалу для забору, в якому профлист кріпиться горизонтально і має висоту 2.3 м, а ширина кроку між стовпами складає 3 м, необхідно використовувати наступну формулу:

(L * h) * N = S

L – довжина листа, h – габаритна ширина, N – кількість аркушів, S – площа листа.
3,0 * 1,2 = 3.6 * 2 = 7,2 м2.

Щоб розрахувати кількість матеріалу для забору, в якому профлист кріпиться вертикально і має висоту 2 м, а ширина кроку між стовпами складає 3 м, потрібно використовувати цю формулу:

L/h2 = N (L1 * h) * N = S

L – довжина настилу, h2 – корисна ширина, N – кількість аркушів, L1 – висота огорожі, h – габаритна ширина, S – площа.

3,0 / 1,15 = 2,6.
2,6 округляють до цілого числа – 3
2,0 * 1,2 = 2,4 * 3 = 7,2 м2.

Опорою для заборів служать профільні труби 100 * 100 або НКТ труби необхідної довжини, залежно від глибини опалубки. Куточки 35 * 35 або 50 * 50 служать рамкою для кріплення листів. Щоб прикріпити листи до паркану, використовуються саморізи, діаметром 8-20 мм. Там, де листи йдуть з нахлестом, користуються сталевими заклепками.


Читайте на нашому сайтi: