»Як відлити рівну підлогу?

На самому початку ремонту вирівнюють підлогу. Це догма, яка дуже важлива для виконання всіх наступних робіт. Рівну підлогу позбавить вас від зайвих турбот при виборі і укладанні підлогового покриття, регулюванню меблів і в процесі його експлуатації.

Сучасні технології максимально спростили процес створення рівної підлоги, ввівши поняття «наливного статі», який, завдяки своїй плинності в момент заливки утворює ідеальну горизонтальну поверхню. В якості основних компонент для цієї технології виступає спеціальна суміш, зроблена з основи (гіпс, цемент або полімер), наповнювача, та спеціальних добавок.

Як відлити рівну підлогу?

Гіпс, відмінний матеріал для таких робіт. Він дуже швидко твердне, має хороші водовбирні властивості, нетоксичний і незапорошеною. Суміш готують у суворій пропорції, розмішавши основу з водою, і поступово додаючи мінеральні наповнювачі. Основним тут є забезпечити таку консистенцію, щоб вона вільно розрівнюється на поверхні. При цьому не потрібно робити її занадто рідкою, це збільшить термін застигання і зменшить міцність.

Мінеральні наповнювачі можуть бути як крупно-, так і дрібнозернистими. Суміш з великими гранулами хоч і не буде дуже рівною, але дозволить зробити товстий шар до 100мм, і вирівняє значний нахил підстави. Крім того це поліпшить теплоізоляційні властивості. Для того, щоб приховати отримані нерівності можна використовувати фінішний шар з дрібними зернами. Оскільки це значно збільшить загальну вартість, ви повинні визначитися, яке покриття буде стелитися на стяжку.

Для кращого зчеплення стяжки з основою в суміш також рекомендується додавати полімерні добавки. Додатково вони зменшать ризик появи мікротріщин при тривалій експлуатації наливної підлоги. Ремонт приміщень Зеленоград виконується якісно – можете в цьому самі переконатися дивлячись на приклади робіт.

Як відлити рівну підлогу?

Після того як ви визначитеся зі складом суміші і підготуєте підставу (очистіть, зашпаклюете і прогрунтуете), можна приступати до заливання. Суміш поступово виливається на підлогу і розрівнюється широким правилом. Після закінчення, поверхня обробляється голчастим валиком для усунення повітряних бульбашок. Після завершення робіт на висихання наливної підлоги знадобиться мінімум тиждень, так що запасіться терпінням. Сподіваюся, що отриманий результат вас порадує.


Читайте на нашому сайтi: