Виставляємо маяки під штукатурку власноруч

У даній статті хотілося б описати метод штукатурки по маяках. Що ж таке, маяки для штукатурки? Маяки для штукатурки – це дуже довгі напрямні профілі, довжина яких може досягати 3 -х метрів. У свою чергу, маяки для штукатурки бувають різних видів. Варто сказати відразу, немає якогось еталонного маячка для штукатурки. Кожен підходить певному людина рівно настільки, наскільки він йому потрібен. Не більше і не менше.
Отже , бувають залізні маячки, маячки із спеціального розчину, струнні маячки, і так далі. Для їх повного опису потрібна була б окрема стаття. Так що, впритул на них ми зупинятися не станемо.

Вартість штукатурки по маяках, звичайно ж, в першу чергу залежить від обсягу робіт. Як правило, при ремонті люди заштукатурюють як мінімум одну кімнату.

Звичайно, варто враховувати, що ціна штукатурки стін по маяках так само залежить і від того, який тип штукатурки буде завдано. Так само буде враховуватися і вид роботи, тобто, проста штукатурка буде коштувати дешевше, ніж штукатурка з очищенням і підготовкою робочої поверхні. Варто, звичайно, відзначити, що ціна штукатурки стін по маяках за допомогою спеціального обладнання хоч і менше, але проробляється на порядок якісніше, ніж ручна робота.

Як виставити маяки під штукатурку

Так само окрему увагу необхідно приділити такому питанню, як виставити маяки під штукатурку. Питання дійсно дуже важливе. Адже при неправильному виставлені маяку кривою буде вся стіна.

Варто знати деякі речі, дотримання яких значно полегшить установку маяків і подальшу штукатурку стіни. Штукатурка під маяк повинна здійснюватися строго за інструкцією інакше ви навряд чи отримаєте бажаного результату. Говорячи про техніку, варто згадати розташування першого цвяха, він повинен знаходитися на відстані 30 сантиметрів від верху і кутів стіни.

Питання як встановити маяки під штукатурку, залишається актуальним і донині, адже такий вид штукатурки стає все більш і більш поширеним з кожним днем.

Як виставляються маяки для штукатурення стін

Для виставлення маяків існує 2 поширених способи: як ставити маяки під штукатурку на розчин. Після підготовки поверхні до обштукатурювання у верхньому лівому куті стіни забивається цвях або дюбель, він не забивається до кінця, а залишається над поверхнею рівно на стільки, на яку товщину планується оштукатурювання стіни. Зазвичай ця товщина не повинна бути менше 1 см. і це в ідеальних умовах, коли стіна відносно рівна. Після того як перший цвях змонтований, у нижньому куті забиваємо другий, виставляючи між ними вертикаль за допомогою рівня.

Впоравшись з даною процедурою, повторюємо її у правому куті стіни, яку планується обштукатурити. На наступному етапі між верхніми цвяхами і протилежними нижніми натягуються 2 нитки по діагоналі стіни. Так само нитки натягаються і між верхніми, і між нижніми цвяхами. Необхідно перевірити, щоб хвилясті частини стіни не виступали за площину ниток, інакше операція повторюється на більш відстаючих від стіни цвяхах. Залишається лише провести монтаж маяків під штукатурку, але про це трохи нижче.
Другий варіант виставлення маяків під штукатурку не надто відрізняється від першого, однак його варто розглянути окремо. При цьому таким же способом встановлюються цвяхи по кутах оброблюваної стін , після чого з кожного боку між цвяхами необхідно закріпити маяки під штукатурку , довжина яких трохи менше відстані між верхнім і нижнім цвяхом. Після того , як маяки будуть встановлені , між ними натягуються нитки, які допоможуть нам ставити проміжні маяки під штукатурку.

Читайте на нашому сайтi: