»Як визначитися з облаштуванням кухні?

У наш час, коли в магазинах можна купити практично все, що забажаєш, немає проблем з облаштуванням свого житла. Але процес вибору все одно складний не тільки через великого вибору, але й з-за суми грошей, яку доведеться викласти. Давайте розберемося, що ж ще потрібно для того, щоб здійснити свою мрію.

Якщо ви не любитель стояти на кухні, але хочете, щоб все виглядало красиво, тоді вам можна придбати кухню в стилі мінімалізму – мінімум шафок, тільки те, що дійсно необхідно. Але якщо ви живете з сім'єю, то меблі повинна бути багатофункціональною і досить місткою. Необхідно ще визначитися: ви на кухні будете лише займатися приготуванням страв, а й приймати їжу?

Колірна гамма: поєднання будь-яких кольорів або один колір? Для красивого оформлення, все має гармоніювати – і колір кухні, і колір кахлю, і колір жалюзі, і колір ліманата або плитки для підлоги. Необхідно вибрати і стиль кухні. Що вам подобається – класика, а може модерн або кантрі? Щоб визначитися з цією досить непростим завданням, багато хто звертається за порадою до дизайнерів.

При виробництві меблів використовують різні матеріали – дерево, метал, пластик, камінь. Різниця тільки в якості і ціні.

Фасади – це самі видні частини вашої кухні. Вони не тільки формують зовнішній вигляд, але й несуть відповідальність за різні механічні та побутові впливу.

Як визначитися з облаштуванням кухні?

Фасади з ДСП найдоступніші у вартості, вони звичайно покриті пластиком. Фасади з МДФ більш вологостійкі і високоміцні. Їх облицьовують шпоною, плівкою із ПВХ і покривають лаком чи фарбою.

Корпус кухні виготовляють з дерева або ламінованого ДСП.

Стільницю виготовляють зі штучного або натурального каменю. Використовують також покритий пластиком ДСП, який називають постформінг.

Ідеальний варіант розміщення в кухні побутової техніки наступний: холодильник, мийка, плита, між ними встановлюється стільниця довжиною не менше 50 см. Вбудована техніка – теж непоганий вибір. Це заощадить простір, і зовнішній вигляд буде дуже розкішний і гармонійний.

Кутові кухні вважаються найпопулярнішими і підходять для невеликих площ. Для вузьких приміщень підійде кухня в одну лінію. В П-подібній кухні меблі встановлюють, використовуючи три стіни. Ремонт і обробка кухні на сайті www.legna-kuhni.ru це елітний середній і економний рівні кухонних меблів і побутової техніки.

Як визначитися з облаштуванням кухні?

Для великих приміщень підійде півострівна або острівна кухня. У першому випадку півостровом вважається барна стійка, а в другому – в центрі найчастіше встановлюють газову плиту.

Вибирайте вашу кухню ретельно, щоб вона радувала вас своєю гармонійністю і комфортом!


Читайте на нашому сайтi: