Як я будував майстерню. Глава 1. Вступ

Пролог

"Не було турбот, купила баба порося!" (С) народне

Вступ

І правда, придбання заповітних соток для багатьох швидко обертається тим самим "поросят". На зміну чарівної ейфорії приходить головний біль: "А що тепер? Як? З чого? І, найголовніше, кому ж доручити будівництво свого вже заочно улюбленого будиночка? "

Щасливі ті, хто відразу попрямував в будівельну компанію, яких зараз існує в достатку, уклали договір, внесли передоплату і завмерли в очікуванні в'їзду в довгоочікуваний будинок. Звичайно, насправді все далеко не так безхмарно, але, принаймні, вони хоча б на початковому етапі позбавили себе від щиросердечних метань.

Однак, не всі мають бажання або можливість звернутися до послуг будівельних фірм. Хтось не може дозволити собі це фінансово, хтось принципово не хоче годувати численних секретарів, менеджерів та інших співробітників всіляких компаній. Так чи інакше, але залишаються лише два шляхи: або шукати самостійну бригаду і найматися прорабом і технаглядом в одній особі на власну будівництво, або засукати рукава і почати самому освоювати нову професію, благо з розвитком інформаційних технологій та обміну інформацією зробити це стало дещо простіше, ніж раніше.

Всі три варіанти не ідеальні і кожен представляє собою компроміс між основними факторами (такими як загальна вартість будівництва, швидкість проведення робіт та якість їх виконання). І тут кожен вирішує сам, який варіант віддати перевагу, виходячи з власних можливостей і умов, що склалися.

Подумавши і оцінивши ситуацію, вирішив піти третім шляхом. По-перше, після придбання землі моє фінансове становище було незавидним, тому оплачувати роботу бригади, а вже тим більше будівельної фірми, було для мене недозволеною розкішшю. По-друге, я не небезпідставно вважав, що подібний досвід буде корисний при будівництві власного будинку і дозволить уникнути багатьох помилок у майбутньому. Ну і по-третє, можливість на ділі випробувати деякі технології, наприклад, фундамент монолітний плитний фундамент.

Так як братися за будівництво будинку при відсутності будь-якого досвіду було як мінімум нерозумно, і загрожувало, у кращому випадку, втратою грошей і дорогих матеріалів, а в гіршому – здоров'я, то було вирішено узятися за спорудження невеликого, але капітально споруди – майстерні.

Читайте на нашому сайтi: