»Як зробити оригінальний пів-пазл для дитячої кімнати?

Кімната для дитини є особливим світом, який має бути комфортним, безпечним і звичайно ж незвичайним. Адже світ дитинства – це певною мірою казковий світ. Дитяча кімната дуже багатофункціональна – вона і ігрова кімната, і кабінет, і спортивний куточок, і спальня. Зонування дитячої кімнати тому є дуже важливим моментом.

Дуже зручно розділити кімнату на зони за допомогою підлогового покриття. Зовсім не обов'язково, щоб це покриття мало різну текстуру, колір і матеріал. Досить підібрати цікавий малюнок або незвичайний дизайн, який би поєднувався із загальним інтер'єром. Наприклад, такі елементи в кімнаті, як ортопедичні подушки можна розбавити подушковим міксом з декоративних кольорових маленьких подушок, покривала з кумедними малюнками і яка-небудь незвичайна меблі.

Спробуйте в якості незвичайного рішення для підлоги пів-пазл, який виконаний з екологічно чистого матеріалу. Така підлога не відрізняється від ламінату або паркету за складом матеріалу. Форма пазлів може бути дуже оригінальною, що викличе великий інтерес маленького мешканця. Така підлога відмінно буде зонувати простір і перетворить життя дитини в таке собі незвичайну пригоду.

Як зробити оригінальний пів-пазл для дитячої кімнати?

Щоб змонтувати таку підлогу, достатньо придбати готові «пазли» з необхідною картинкою і укласти їх, інструкція до них додається. Якщо ви не наважуєтеся самостійно «скласти пазл», запросіть майстра.

Якщо ви хочете експерименту або креативу, спробуйте самі придумати пазл із, наприклад, керамічної плитки, і скласти його. Але для таких підлог вам знадобиться система опалювання, оскільки плитка є холодною матеріалом.

Існує готові плитки зі спіненого ЕВА, який є екологічно чистим матеріалом. Такі плитки можна дуже швидко укласти, вони легкі в прибиранні та чищення. Крім того по функціональності їх можна порівняти з килимовим покриттям, а це означає, що цей матеріал створює ефект теплої підлоги. Якщо потрібно, його можна зняти.

З точки зору дизайну така підлога просто знахідка, він створить окремий пазл-куточок для ігор, який не порушить зовнішній вигляд підлоги з іншим покриттям. Ще однією перевагою такої підлоги є його ремонтопридатність і практичність. Будь-яку пошкоджену плитку можна легко замінити на іншу.

Пол-пазл – це захоплююча і розвиваюча гра, в яку погодиться грати будь-яка дитина незалежно від віку. Перед фінальним ривком і складанням пазла, можливо, знадобиться ремонт підлог сухий стяжкою, щоб вирівняти поверхню і зробити її стійкою до деформацій у часі. Потім запропонуйте вашій дитині самостійно скласти «пазл» ігрового куточка, і гордість за самостійне рішення переповнить вашої дитини і буде не поганим стимулом для підтримки чистоти і порядку в кімнаті.

Як зробити оригінальний пів-пазл для дитячої кімнати?


Читайте на нашому сайтi: