»Як зробити перепланування в однокімнатній квартирі. Частина перша

Однокімнатна квартира – квартира невелика, але і її можна зробити красивою і затишною. Такі квартири користуються великою популярністю серед покупців. Їй може зацікавитися і самотній холостяк, і молода сім'я, і ​​молода жінка, у якій пріоритетом є кар'єра.

Однокімнатна квартира включає в себе велику кімнату площею 18-20 кв. м, передпокій площею 3-4 кв. м, кухню площею 7 кв.м та суміщеного санвузла площею 2-3 кв.м. Не виключається наявність лоджії і коморою. Приміщення для творчого польоту, м'яко кажучи, невелике, але з нього теж можна зробити зручне і комфортне житло. Правильне рішення дизайнерської думки зможе візуально зробити таке приміщення більше, а грамотно розставлені предмети меблів і декору не будуть надмірно захаращувати і так досить маленький простір.

Можливі два рішення перепланування: перше – перетворити квартиру в квартиру-студію, і друге – зробити дві невеликі кімнатки.

Якщо планується розміщення в такій квартирі однієї людини, то можна придумати конкретну перепланування. Для перепланування необхідно суміші Юніс придбати за вигідними цінами в компанії Каліффмаркет.

Отже, почнемо. Перегородка, що з'єднує кухню і кімнату, прибирається, а натомість будується інша, але під кутом до несучих стін. Кордон можна виконати за допомогою височини-подіуму, або освітлення. Можна зонувати підлогу – на кухні покласти плитку або лінолеум, а у вітальні – паркет або ламінат. Якщо ви не любитель готувати кухонні вишукування, то кухонну поверхню можна зробити невелику, добудувавши до неї маленьку барну стійку.

Поставте розсувні або стаціонарні перегородки, які відокремлять спальну зону. Полки, які утворюються в результаті їх установки, наповніть книгами, вазами, статуетками, квітами.

Далі буде …

Читайте на нашому сайтi: