Які бувають види сайдинга »

Сайдинг – це найдешевший матеріал, який застосовується в процесі зовнішньої обробки різних будівель. Через використання такого будівельного матеріалу старі будівлі можуть знайти новий, перетворений вид. Черговим головним достоїнством сайдинга виступає збереження простору між стінами і панелями. Так стіни захищаються від попадання вологи, продовжуючи термін служби житла.

Зараз сайдинг – це ідеальний будматеріал, за допомогою якого вирівнюють стіни. Завдяки такому матеріалу ви можете заховати безліч дефектів самої будови. Сайдинг цілком успішно лідирує серед інших популярних матеріалів за своїм позитивним характеристикам. Він зручно і легко встановлюється, виступає міцним матеріалом, переносить будь-які негативні дії навколишнього середовища, при тому на ньому не з'являються тріщини.

Але досить часто сайдинг набувають за його низьку вагу. Зазвичай легкість виступає головним параметрів в процесі ремонту. Зараз під час обробки застосовується вініловий, а також металевий сайдинг.

Перший вид – це вініловий сайдинг (сайдинг ПВХ), який представляє собою панелі з пластика, що імітує обшивку дошками. Такі панелі мають товщину 1 мм, ширину – 230мм, довжину – 3,86 м. Ці панелі просто збираються в секції зазначених розмірів.

Під час монтажу панелі з вінілу защипуються міцно одна за іншу, потім закріплюються цвяхами або ж саморізами. Якщо потрібний ремонт старого житла, то обробка пластиковим сайдингом – найкращий і економний вибір. Сайдинг з вінілу дає можливість приховати всі нерівності і тріщини, запобігти руйнації всіх стін, утеплити будинок.

Сайдинг з металу буде порядком міцніше пластику. Але одночасно він більше уразливий. Щоб захистити сайдинг з металу від дії зовнішнього середовища, його додатково покривають красою або полімерною плівкою. Такий сайдинг експлуатується протягом тривалого терміну. Найпопулярнішими матеріалами для виготовлення такого виду сайдинга виступають алюміній, мідь, сталь.

Що вибрати: вініл або ПВХ? Вирішуєте ви.

Читайте на нашому сайтi: