»Які бувають види шпаклівок?

Для ремонту і вирівнювання поверхні наносять шпаклівку, а потім на поверхню наносять вже фінішний шар. У складі шпаклівки може бути цемент, гіпс, оліфа. Використовують також шпаклівку для того, щоб створити колони, візерунки, ліпні карнизи, арки. Бувають суміші, вже готові до застосування, і сухі.

Суха шпаклівка являє собою суміш, яка містить всі необхідні компоненти, тільки потрібно додати певну кількість води. Цей вид шпаклівки майже зовсім не дає усадки і її можна застосовувати для всіх видів робіт. Але у цієї шпаклівки існують недоліки – її потрібно розводити суворо за інструкцією, а термін придатності готового матеріалу – не більше доби.

Готова шпаклівка – це вже готова до вживання суміш, яка не потребує розведення. Але є мінус – готова шпаклівка має здатність давати усадку, що обмежує її використання. Але готова суміш має довгий термін зберігання. Можна зробити наступний висновок: підбирати шпаклівку потрібно залежно від роботи, яку потрібно буде зробити.

Які бувають види шпаклівок?

Спеціалізовані шпаклювання існують для вирішення конкретних проблем. До таких шпатлевкам можна віднести наступні: шпаклівка для затирання швів, шпаклівка для затирання тріщин, а також розширює спеціальна шпаклівка.

Існує вирівнює шпаклівка, яка служить для попереднього вирівнювання поверхні. Інше її назва – шпаклівка першого шару. Ця шпаклівка дуже довговічна і міцна.

До універсальної шпаклівці відносяться спеціалізована, що вирівнює, фінішна шпаклівка разом. Цю шпаклівку можна використовувати при виконанні всіх видів робіт, але вона програє в порівнянні зі спеціалізованою шпаклівкою.

Шпаклівки другого шару називають фінішну шпаклівку, яка повністю готова до нанесення оздоблювального покриття. Щоб правильно вибрати фінішну шпаклівку, потрібно звернути увагу, перш за все, на розмір кульок наповнювача. Чим ці кульки дрібніше, тим ваша поверхня буде мати більш гладкий зовнішній вигляд.

Які бувають види шпаклівок?
Читайте на нашому сайтi: