Як правильно вибрати диван

Серед незліченної кількості пропозицій від різних фірм і компаній, що займаються виготовленням і продажем м’яких меблів дуже легко розгубитися. Перед покупцем стоїть важка задача які крісла та дивани купити? Для вибору якісної та довговічної меблів мають значення три важливих аспекти: якість, форма і дизайн. Саме від вибору цих трьох складових залежатиме, наскільки довго прослужить Вам диван. Отже, розглянемо детальніше ці три складових.

Якість

Надійний каркас – запорука довговічності меблів. Від рівня якості дивана залежатиме не тільки краса приміщення, але і Ваше здоров’я, і самопочуття Ваших близьких. Особливо, якщо диван буде виконувати одночасно і роль спального місця.

Про якість дивана говорить його каркас і наповнювач. Вважається, що найбільш якісним і довговічним буде софа, каркас якої виготовлений з металу. Краще, якщо корпус буде сталевим. Він забезпечить найбільш довгу експлуатацію, крім того надалі каркас легко відремонтувати. Звичайно, і вартість такого придбання буде істотно дорожче, але ж і покупка робиться не на один рік.

Також досить довго Вам прослужить м’який куточок, виготовлений з натуральної деревини. Добре, якщо при виборі дивана Вам вдасться побачити частину каркаса своїми очима. Дерево обов’язково має бути сухим і гладким, обробленим спеціальним складом, що захищає від цвілі і вологи. На корпусі не повинно бути зазубринок і задирок – все це – свідчення поганої якості.

Наповнювач

Власне, «нутрощі» софи можуть бути або пружинними, або латексними, або поролоновими. Перші, безперечно, є найбільш надійними, а також придатними з точки зору здоров’я, однак вони досить жорсткі і мають властивість злегка поскрипувати.

Купуючи такий виріб, зверніть увагу, щоб пружини були закріплені в спеціальних відсіках і прикриті металевою сіткою. Це буде гарантією того, що вони незабаром не змістяться і не почнуть упиватися Вам в спину.

Другим по міцності буде наповнювач з латексу, однак такі меблі набагато м’якше пружинного. Однак не треба вважати, що меблі, наповнювач яких виконаний з поролону зовсім не володіє плюсами. Такі дивани легші, не викликають алергії, і коштують відносно недорого. Це може стати суттєвою перевагою щоб купити дивани з поролоновим наповнювачем.

Форма

Кутовий диван ідеальний для великої родини. Форма або механізм дивана має велике значення в залежності від розмірів кімнати, в якій він буде знаходитися, легкості його використання, і, звичайно, терміну експлуатації.

Без сумніву, що будь-який диван повинен легко складатися і розкладатися, і при покупці Ви обов’язково повинні попросити продемонструвати роботу механізму розкладання і спробувати впоратися з механізмом самостійно. Крім того, необхідно враховувати, в якому приміщенні будуть стояти меблі, хто буде користуватися ними як спальним місцем, і як часто Ви будете диван складати та розкладати.

Читайте на нашому сайтi: