»Які існують різновиди вуличних світильників?

Виробники вуличних світильників представляють досить широкий їх вибір. Ці світильники можуть бути у вигляді як вуличних настінних світильників, так і садовими ліхтарями.

Вуличне освітлення можна розділити на два типи: декоративне й основне.

При створенні декоративного освітлення насамперед приділяється увага естетиці. Настінні вуличні світильники встановлюються з метою висвітлення якогось певного місця, наприклад, альтанки, де буде приємно посидіти у вечірній час. Серед підвісних вуличних світильників можна виділити одно-і Світильники зовнішні садово, а також так звані вуличні люстри, які можуть бути трьох-, чотирьох-, п'яти-і навіть шестірожковие.

Основне освітлення виконується, щоб зробити безпечний рух по вулиці у вечірній час.

Є ще один вид садових світильників – садово-паркові. Вони призначені для створення інтер'єру дачі, альтанки або садового будиночка. Цей вид світильників встановлюють або навколо клумби, або ними прикрашають статую або фонтан.

Такі світильники, як садові, зможуть зробити гарний інтер'єр і декор, навіть той, який має недоліки. Досить грамотно підібрати і розташувати їх. Щоб створити ефект місячного світла за любої погоди, можна встановити садові світильники з білим світлом. Стиль під старовину – самий популярний останнім часом. Щоб зробити такий стиль, спеціально «старять» арматуру і скло. Звичайно, дизайн теж повинен бути відповідним.

Вуличні світильники мають велику стійкість до впливу як високих, так і низьких температур. Але вони мають і недолік – більшу чутливість до впливу снігу, вітру і пилу. Хулігани теж можуть зазіхнути на ваші світильники. Щоб максимально вберегти ваші світильники від вищеописаних неприємностей, потрібно їх правильно і міцно кріпити.

Які існують різновиди вуличних світильників?

Дизайнери при проектуванні світильників намагаються робити якомога менше додаткових елементів. Це має місце для будь-якого стилю – від класичного до модерну. Безперечно, вуличні світильники не тільки дають додаткове освітлення, але і роблять красивим і затишним ваш будинок.


Читайте на нашому сайтi: