»Які світильники підійдуть для натяжної стелі?

Натяжна стеля дуже красивий і довговічний. Але, крім чудових властивостей цього дизайнерського рішення, завжди актуальне питання, яким чином організувати освітлення цього приміщення. Адже складається з плавкого матеріалу натяжна стеля можна пошкодити надмірно розпеченим освітлювальним прібором.Основной хитрістю при оснащенні натяжної стелі світильниками є відсутність фізичного контакту між матеріалом підвісної конструкції і самим освітлювальним приладом. Тобто лампи не створюють ніякого навантаження на стелю і розташовуються на безпечній відстані від нього, при ризику перегріву. Сам матеріал натяжної стелі може бути розрахований на різний температурний діапазон. Найкращим вибором буде той, який витримує нагрівання не менше 60 градусів. При більш високих температурах матеріал втрачає свої споживчі якості.

Найдешевшим варіантів освітлення залишаються прилади з лампами розжарювання. Природно, вони дуже гріють плафони, тому намагайтеся використовувати лампи не потужніше 35 ват. Для того, щоб лампи розжарювання та інші гарячі джерела світла (галогенки), не зіпсували ваша стеля, їх підвішують на відстані від рівня стелі, більшому 25 сантиметрів. Крім того, необхідно використовувати теплоізоляційний матеріал в місці отвору під кріплення ламп і хороші світловідбивачі вниз.

Незважаючи на всі завбачливі операції, ризик оплавлення натяжної стелі від тепла ламп розжарювання залишається високим. Тому найоптимальнішим варіантом останнім часом стало використання світлодіодних і енергозберігаючих ламп. Вони дають світло аналогічної потужності, при цьому споживаючи значно менше енергії і менше нагріваючись. Точкові світлодіодні світильники ідеально підходять для світлового дизайну – дивіться натяжні стелі фото. Вони легкі та захищені спеціальним теплоізоляційним корпусом. Такі властивості дозволяють закріпити світлодіодні прилади безпосередньо на рівні натяжної стелі, без ризику його пошкодити.

Які світильники підійдуть для натяжної стелі?

Оскільки при установці освітлювальних приладів виникає багато нюансів, то ви повинні заздалегідь забезпечити майстрів усіма освітлювальними приладами і обговорити з ними місце установки. Великі люстри під натяжними стелями встановити нічим не складніше, ніж у звичайних умовах. Просто в декоративній плівці робиться невеликий отвір під стрижень кріплення люстри.

Які світильники підійдуть для натяжної стелі?


Читайте на нашому сайтi: