Які використовують матеріали для міжкімнатних дверей?

»Які використовують матеріали для міжкімнатних дверей?

Пішли в минуле часи, коли в квартирах були однакові міжкімнатні двері. Виробники дверей пропонують широкий вибір різних міжкімнатних дверей, які відрізняються не лише матеріалами, а й конструкціями.

Які ж матеріали використовують для міжкімнатних дверей?

Найбільшим попитом користуються двері з дерева. Їх встановлюють частіше інших дверей. Найбільш екологічно чистими і дорогими вважаються двері з масиву.

Полотно цих дверей складається із заготовок, склеєних між собою по ширині і довжині. Всі тріщини і сучки попередньо прибирають.

Щоб надати двері необхідний колір, використовують морилку або лак. Самим практичним варіантом можна назвати лак, так як лакове покриття робить двері гладкою. Морилка допоможе зберегти малюнок натурального дерева, але дана технологія обробки більш складна у порівнянні з лаком.

Щоб виготовити двері з масиву, використовують такі породи дерев: червоне дерево, дуб, бук, сосну, вишню, горіх та інші. Найпоширеніші двері на території Росії – соснові двері.

Наступний різновид дверей – це двері «під дерево». Такі двері виконують з МДФ, ДСП, потім покривають штучним або натуральним шпоном, після чого ламінують.

Які використовують матеріали для міжкімнатних дверей?

Ламіновані міжкімнатні двері виготовляють з використанням спецпленкі під колір дерева, яка може бути виконана на паперовій основі. Такі двері бояться вицвітання під впливом УФ-променів, а також вологості.

Дерев'яні міжкімнатні двері можуть бути щитовими, які виготовляються з матеріалів «під дерево». Полотно дверей виготовлено у вигляді щитів товщиною 30-40 мм. Такі двері всередині містить каркас з ДВП, рейки або гофрований картон. Облицювальний матеріал – це тверді деревоволокнисті плити (шпон) або пластик.

Двері фільонок – ще одні поширені міжкімнатні двері. Їх виготовляють з тонких дощок (фільонок). Вони можуть бути рельєфними і плоскими. Ці елементи вставляються в раму. Фільонки можуть бути фігарейние, дощаті і наплавні.

Виготовляють двері і з пластика. Ці двері у нас використовують в основному в офісах.

Ще один рідкісний екземпляр міжкімнатних дверей – металеві двері. У них вставляють пластикові, скляні і дерев'яні елементи.

Скляні двері дуже популярні в Росії. Це не тільки моделі, в яких скло вставлено в дерево, а й ті, які на 90% виконані зі скла. Такі двері володіють підвищеною шумоізоляцією і зорово збільшують простір.


Читайте на нашому сайтi: