»Які виникають проблеми в ландшафтному дизайні?

Які виникають проблеми в ландшафтному дизайні?

Ландшафтний дизайн на території нашої країни з'явився досить недавно, тому грамотно виконаний дизайн зустрічається рідко.

Які виникають проблеми в ландшафтному дизайні?

Справжній дизайн на певній території кшталт людині, яка його придумав. Ось дивишся на кущики – клумбочки і розумієш, що цей дизайн може бути тільки у цієї людини.

У цій статті розглянемо невдалі деталі в дизайні ділянки.

Часто зустрічається, – це мала кількість коштів, що має прямий зв'язок зі швидкою розробкою ділянки і початком будівництва. Після того, як розроблений план ландшафтного дизайну, виходить, що для того, щоб його здійснити, необхідно знайти гроші, які просто неможливо «викроїти». Ось і виходить, що будівельний проект закінчується на зведенні будівель.

Якщо розглядати міські умови, то прилеглу територію обов'язково треба упорядковувати – висаджувати дерева, робити дитячу площадку, які так необхідні мешканцям, але зовсім не вигідні будівельникам.

Що стосується котеджів селищ, то в даному випадку ситуація зворотна. Благоустрій території тут не тільки вимога адміністрації, але і перевага для потенційних зацікавлених покупців.

Але часто виходить, коли потрібно реалізовувати намічений проект, він «зависає» мертвим вантажем, так як ландшафтний дизайн – річ дорога, а общепоселковий дизайн цілком може бути дорожче, ніж зведення приватних будинків.

Ось і виходить, що зробити якісний ландшафтний дизайн можуть тільки заможні люди, а люди з малим доходом упорядковують невеликий садок і доріжки.

Існує ще один момент – це велика кількість аксесуарів на ділянці. Людина, готовий оплатити працю фахівців, замовляє на своїй ділянці велика кількість лавок, альтанок, доріжок, оточених ідеальним садом. Так, озеленення входить в пункт ландшафтного дизайну, але найрізноманітніші форми зелених насаджень і лавок не будуть вас захоплювати.

Тому, щоб ваш сад викликав захват, не потрібно надмірностей, щоб він не перетворився на колекцію всіляких варіантів оформлення ділянок. Найголовніше, щоб елементи були доречними!

Є ще один важливий момент. Не потрібно ніколи сперечатися з фахівцями з ландшафтного дизайну, навіть якщо ви майстерно вирощуєте квіти. Довіртеся професіоналам!


Читайте на нашому сайтi: